המשחק הישראלי שיהפוך אתכם להאקרים

איך לומדים מיומנויות סייבר? איך נהפכים להאקר מקצועי? משחק מחשב ישראלי חדש יאפשר למשתמשים להתנסות בזירת הסייבר של ההווה והעתיד

ערוץ 7 , י' בתמוז תש"פ

הגיימינג מגיע לסייבר. תוכנת לימוד ותרגול ישראלית, שטרם יצאה לאור, תשלב אלמנטים מקצועיים מעולם ה'גיימינג' (משחקי הוידאו והמחשב) בחוויה שתדמה את האתגרים והפעולות השונות בעולם הסייבר.

המפתחים מאמינים שמשתמשי משחק הרשת הבינלאומי, יוכלו ללמוד ולהיהפך להאקרים (פצחנים) של ממש בעולם האמיתי, עם יכולות סייבר מפותחות, ואף להיות מועמדים רלוונטיים לעבודה בחברות הסייבר הגדולות.

בחברת CybeGames הישראלית, שמפתחת את המשחק מספרים שמדובר במשחק שיאפשר פיתוח יכולות הגנה והתקפה במימד הסייבר ללא תלות בניסיון עבר כלשהו.

"החזון שלנו הוא נישול מעמד חונטות הסייבר ממעמדן", עומרי רוביו, מנכ"ל CybeGames, "שינוי יסודי של רף הכניסה לעולם הסייבר והנגשתו לכל המעוניין. למעשה הסרנו את חסמי הכניסה לתחום בדרך ייחודית שתיחשף במלואה בקרוב. אנחנו מציעים כוח קהילתי עצום לכל המעוניין ומזמינים כל אחד להיכנס ולהתקדם בתחום דרך חוויית סייבר גיימינג מרגשת סוחפת ונגישה. אין לי ספק כי הכוכבים הבאים של הסייבר יתגלו דרכנו".

הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il