מה עוד אפשר לעשות איתם?
מה עוד אפשר לעשות איתם? צילום: iStock

לא משנה אם הזמנתם משהו מהאינטרנט או שעברתם דירה- יש סיכוי גבוה שיש לכם כמויות של פצפצים שפשוט אתם לא יודעים מה אפשר לעשות איתם. ריכזנו עבורכם מספר רעיונות יצירתיים במיוחד שתוכלו לנסות עם בועות הפלסטיק המיותרות.

ציורי קיר

למרות שהיום אנחנו חושבים על פצפצים, או פלסטיק בועות בשמם הרשמי, בעיקר בתור אמצעי לארוז חפצים שבירים בדואר, זה לא היה הייעוד הראשוני שלהם. בהתחלה, בועות האוויר הקטנות שווקו בתור כיסוי דקורטיבי לקיר שניתן להוריד ולנקות אותו בעת הצורך. בראדלי הארט חשב שיהיה מעניין לנסות ליצור מהם יצירות אומנות אמיתיות שיוכלו למלא את הייעוד הראשוני שלהם.

בעזרת מזרקים מיוחדים הוא הצליח להחליף את בועות האוויר הקטנות בצבע, ולהפוך כל בועת אוויר לנקודה קטנה מתוך התמונה. לדבריו, רק ההכנות הנדרשות לפני העבודה לוקחות לו בין ארבעה לחמישה ימים, ורק נשאר לקוות שהמבקרים לא יחליטו לפוצץ כמה בועות תוך כדי הביקור.

כוורת מתוקה

הצורה המיוחדת של הפצפצים יכולה לעזור לא רק לארוז חפצים אלא גם באפיית עוגות. פס קטן של בועות אוויר זה כל מה שאתם צריכים בשביל ליצור את עוגת הכוורת המושלמת.

להחליף את הצמיג? לא בדיוק

אם אי פעם חשבתם האם אפשר להחליף את צמיג הרכב שלכם בחבילת פצפצים- בטח תשמחו לגלות שמישהו כבר ניסה לעשות את זה. אתם מוזמנים לראות את התוצאות בעצמכם, אבל בקיצור- זה באמת עובד, אבל רק עד שכל בועות האוויר מתפוצצות.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו