הרב בורשטין: "פרויקט 252 הוא התגשמות חלום"

מכון פוע"ה מצטרף לפרויקט 252, ויעניק במסגרתו הדרכות וכלים בנושאי ההתמחות של המכון: הקמת משפחה, פוריות, אתגרים רפואיים ועוד.

מערכת 252 , י"ב בתמוז תש"פ

חיזוק משמעותי לפרויקט 252: מכון פוע"ה מצטרף לפרויקט החברתי החדש הנותן כלים והדרכות לקראת היכרויות ונישואין.

"כבר שנים רבות אני אומר שצריך להקים עוד שני מכונים כמו מכון פוע"ה - אחד לשידוכים ואחד להדרכת נשואים, באותה מתכונת של הכוונה, הדרכה וסיוע", אומר הרב מנחם בורשטין, ראש מכון פוע"ה. "צריך לתת תמונה כוללת לכל אחד שמתחתן, בהדרכה קודם הפגישות, בהדרכה בזמן הפגישה, וכמובן - איך מקבלים את ההחלטה".

"התחום הזה הוא מאוד משמעותי מאוד, וחשוב שתהיה לו הדרכה מתאימה. אדם צריך לבדוק מה מתאים לו ומה הוא רוצה. לא מגיעים לפגישות שידוך רק מתוך רצון סתמי. אדם צריך להכין תוכנית מתאר לחיים שלו. אתה לא יכול להגיע לפגישה ולומר: "אני רוצה רק ללמוד", ואיך תתפרנס? ואחרי שאתה יודע מה שאתה רוצה, צריך גם לדעת מה לספר ומה לא - יש כל מיני דברים שצריך לספר, ויש דברים שאם אתה מספר זה נשמע כמו בעיה נוראית, אבל באמת זו בעיה קטנה, וחבל שאמרת. צריך לדעת את הדברים האלו. לא נולדים עם זה. צריך ללמוד את זה.

"ופתאום אני שומע, שידיד שלי הרבה שנים, צוריאל גביזון, פותח את הפרויקט הזה ומשקיע - אז זה ממש חלק מהארגון שאני חושב שצריך להקים, ולכן מיד מכון פוע"ה הצטרף לזה, וייתן כמובן בתוך הפרויקט הדרכות לגבי כל מה שקשור לרפואה, וגם נושאים כלליים יותר שהמכון התמחה בו בתחום הזוגיות והנישואין".

הרב בורשטין מסיים את דבריו בהמלצה לכל אחד ששואף להקים בית להצטרף לפרויקט: "מיד כשחושבים על הכיוון של הקמת בית וחתונה - קדימה, להשקיע בקבלת כלים ולהצטרף לזה, ואני מאחל לכם סיעתא דשמיא גדולה במציאת זיווג הגון".

להצטרפות לפרויקט 252 - לחצו כאן