הקורונה לא עצרה: מכבי ניצחה את חיפה

בפעם הרביעית העונה, ללא שבעה שחקנים מובילים, עם השוער השני ובצל פארסת איכון הטלפונים, מכבי ת"א ניצחה את סגניתה מכבי חיפה 1:0

נרי וייס - ערוץ 7 , י"ב בתמוז תש"פ

הקורונה לא עצרה: מכבי ניצחה את חיפה-ערוץ 7
שחקני מכבי חוגגים הערב עוד ניצחון על חיפה
צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

4 מי יודע. 4 שנים עברו מאז מכבי ת"א הפסידה למכבי חיפה; 8 שנים עברו מאז עשתה זאת באצטדיונה הביתי. הערב (מוצאי שבת) המשיך המאזן הרע של הירוקים מהכרמל מול הצהובים מת"א כשהפסידו להם בפעם הרביעית העונה.

חיפה, שהייתה לקבוצת ההתקפה הטובה ביותר בליגה העונה ומי שכבשה הכי הרבה שערים העונה לרשת האלופה מת"א, לא הצליחה לעצור את האלופה הצהובה נטולת שבעה שחקנים מובילים, עם שוערה השני, כשהיא שקועה בסיפור האיכון הסלולרי השגוי ואחרי חגיגות האליפות. למעשה, חיפה, סגנית האלופה, היא גם הקבוצה היחידה שפסידה לה בכל המשחקים מולה העונה - אולי מה שמעיד יותר מכל על חולשת הליגה.

שער יחיד של הנריק סאבוריט בדקה ה-25 שלח את מכבי לחגוג ניצחון נוסף על פני הסגנית מהכרמל, וכעת זו רחוקה מרחק משחק אחד מעונה ללא הפסד, בדיוק כמו זה שעשתה מכבי חיפה בעונת 1993/94. האם מכבי תשבור שיא מועדון חדש כשתסיים את העונה עם 90 נקודות?

עם רצף של משחקי חוץ ללא הפסד שעומד על 38 ונמשך כבר יותר משנתיים, היא בהחלט בדרך להיכנס לספרי ההיסטוריה של הכדורגל הישראלי.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il