ביוביה של 'דאסו סיסטמס' ומכון 'מיגל הגליל' בדרך לחיסון המיוחל

BIOVIA מסייעת להאיץ ניסויים קליניים המשמשים לצורך פיתוח תרופות וחיסונים, על ידי פריסה מהירה של תהליכי עבודה במאגרי נתונים.

ערוץ 7 , י"ד בתמוז תש"פ

ביוביה של 'דאסו סיסטמס' ומכון 'מיגל הגליל' בדרך לחיסון המיוחל-ערוץ 7
מעבדת המכון
צילום: מכון מיגל הגליל

מדענים ממכון המחקר 'מיגל הגליל' בצפון הארץ משתמשים ביישומי BIOVIA (חטיבת מדעי החיים של דאסו סיסטמס), כדי להאיץ ולקדם מחקרים בחקירת מוטציות COVID-19 וליישם חיסון חדש עבור וירוס הקורונה.

BIOVIA מסייעת להאיץ ולייעל ניסויים קליניים המשמשים לצורך פיתוח תרופות וחיסונים, על ידי פריסה מהירה של תהליכי עבודה במאגרי נתונים.

השימוש ביישומים הדיגיטליים של דאסו סיסטמס יכולים לסייע לאקו סיסטם הבריאותי ולענות על צרכי מחקר ופיתוח קליני, ייצור וטיפול בחולים.

השימוש ב-BIOVIA לצורך חקר ה-COVID-19, מסייע למכון מיגל לנהל את תהליכי העבודה והניסויים באמצעות גישה דיגיטלית, המזרזת משמעותית את תוצאות המחקר שנאספו בארבע השניים האחרונות, ולבנות מודלים של התנהגות חלבונית ויראלית של התפתחות אפיטופי הנטרול החזויים שלה.

מעבר לכך, היישומים הדיגיטליים של דאסו סיסטמס מאפשרים לנתח את תוצאות הבדיקה בדרכים מתקדמות וחדשניות המאפשרות יצירת אסטרטגיות מחקר חדשות אשר עשויות לשמש את המכון בעתיד לצורך פיתוחים רפואיים נוספים.

הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il