צפו: שר המל"ג אלקין קורא למתיישבים להתפקד לליכוד

אלקין מצטרף לקריאת ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן למתיישבים ולאוהבי ארץ ישראל להתפקד לליכוד ולחזק את קבוצת ההתיישבות במפלגה

ערוץ 7 , י"ד בתמוז תש"פ

שר המל"ג זאב אלקין מצטרף היום (שני) לקריאת ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן למתיישבים ולאוהבי ארץ ישראל להתפקד לליכוד ולחזק את קבוצת ההתיישבות במפלגה.

"זה הזמן לבוא ולהתפקד לליכוד. להשפיע בזירה המרכזית היכן שנקבע למעשה עתיד ההתיישבות, עתיד המדינה,תיקצוב ההתיישבות. אני קורא לכם לבוא ולחזק את הנהגת ההתיישבות ומטה הליכוד שלי, יוסי דגן יעקב וינברגר ויוני הישראלי. לעזור להם להאבק על האינטרס האידאולוגי והמעשי של ההתיישבות. התפקדו לליכוד,חזקו אותם וחזקו את כולנו."

גורמים בליכוד מוסרים לערוץ 7 כי לאחרונה מתרחשת מגמה מדאיגה של התפקדות מאסיבית של אנשי שמאל, ומצביעי מרצ והעבודה למפלגה שמשפיעים דרמטית על צביון המפלגה וסדר היום של נציגיה. וכי רק התפקדות אנשי הימין היא הפתרון:

"אנו מודאגים מההשפעה של קבוצות שמאל קיצוני ומתאמצים להחזיר את מפלגת השלטון אל חיק המצביעים שלה, שרוצים להצביע ימין ולקבל ימין. מנגד, המגמה החיובית והמעודדת של גל ההתפקדות לליכוד מצד המתיישבים ואוהבי ארץ ישראל, מצליחה לקצור הישגים משמעותיים ביותר בדגש על מפת הריבונות המתעצבת בחדרי חדרים למספר מצומצם של שותפי סוד. חייבים להטיל משקל מכריע. זה הרקע לקריאה החשובה של השר אלקין וחבריו."

לפני מספר ימים, בעיצומו של מהלך ההתפקדות, התייצבו ראשי "הליכוד שלי - קבוצת ההתיישבות בליכוד", יוסי דגן, יוני הישראלי ויעקב וינברגר במצודת זאב, מטה הליכוד בתל אביב והגישו 1,000 טפסים חדשים של התפקדות לליכוד.

מדובר במתיישבי יהודה ושומרון ואוהבי ארץ ישראל שהתפקדו בתוך שבועיים. בכך גדל מספר המתפקדים של "הליכוד שלי - קבוצת ההתיישבות בליכוד" ליותר מ-8,000 איש, בשומרון ובכל רחבי הארץ.

דגן אמר עם מסירת הטפסים, "ממשלה לאומית מחזקת את ההתיישבות ומחילה ריבונות על כולה, ריבונות אמיתית - לא ריבונות ישראבלוף".

לדבריו, "אנו מכבדים מאד את ארה"ב, אנו מכבדים גם את מר בני גנץ. אך עם כל הכבוד, הליכוד בשלטון, ובגדול. הליכוד נבחר על ידי הציבור הלאומי כדי לממש את תפיסת הימין והבטחת הבחירות המרכזית של נתניהו: ריבונות ישראלית על כל הישובים כבר מחר".

דגן קרא לציבור, "התפקדו לליכוד עכשיו, אתם ומשפחתכם, כדי להצטרף יחד איתנו למאבק ולהכרעה, בעד הישובים ובעד ההתיישבות."