שרה נתניהו
שרה נתניהו צילום: Flash90

איש התקשורת אברי גלעד טוען כי רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו מונעת מבעלה להטיל על נפתלי בנט, יו"ר ימינה, את ניהול משבר הקורונה בישראל.

''לדעתי, רק אדם אחד מסוגל לנהל את המשבר הזה ולהוציא את ישראל מהבוץ. נפתלי בנט", כתב גלעד בפייסבוק.

''לדעתי, רק אדם אחד מונע זאת. שרה נתניהו. עד מתי תשלוט הגברת הבלתי נבחרת בחיי המדינה? נביחה מבלפור בעוד שלוש, שתיים, אחת", הוסיף גלעד.

אמש נשמעה ביקורת חריפה נגד ראש הממשלה מצידה של גילת בנט, רעייתו של יו"ר ימינה נפתלי בנט. "מדהים שהעובדה שביבי למרות כשלונו המהדהד לא מעלה זאת בדעתו מוכיחה כמה המדינה הזאת לא מעניינת אותו", כתבה גילת.

"מצידו שנעבור שואה כלכלית רק שלא יאהבו מישהו יותר ממנו", הוסיפה רעייתו של נפתלי בנט.

גילת הגיבה לפוסט שכתב האסטרטג אסף פאסי שקרא למנות את בעלה למנהל המערכה הישראלית נגד הקורונה. "שימו בצד ימין ושמאל. מי שצריך לנהל כעת זה נפתלי בנט. בתיאום עם הגורמים השונים הוא זה שצריך לנהל את האירוע. הוא חרוץ, מדויק וער למה שקורה בשטח", כתב פאסי.

הוא הוסיף, "זה הדבר היחיד בו הוא יכול להתמקד בחודשים הקרובים. אין לו משרד או תיק. רק לשמור עלינו מהקורונה. תנו לבנט לנצח את הקורונה".

מהליכוד נמסר בתגובה: "בזמן שראש הממשלה נתניהו עובד מסביב לשעון כדי להציל את חייהם ופרנסתם של אזרחי ישראל, לא נקבל הטפות מוסר ממי שהעדיפו להישאר באופוזיציה במקום לשאת באחריות ולעבוד למען אזרחי ישראל, וכשהיו בקואליציה היו עסוקים בלהדליף בלי הפסקה מתוך הקבינט".

אמש פורסם סקר של מכון 'מדגם' בחדשות 12, ולפיו מפלגת ימינה מתחזקת באופן משמעותי ומקבלת 11 מנדטים, כשלושה מהם על חשבון מפלגת השלטון. הליכוד זוכה ב-37, הרשימה המשותפת ב-15 וגם יש עתיד-תלם ב-15. כחול לבן מקבלת בסקר 11 מושבים, ש"ס 9, ישראל ביתנו 8, יהדות התורה 7 ומרצ 7.

מפלגות העבודה, הבית היהודי, דרך ארץ וגשר אינן עוברות את אחוז החסימה.

הנתונים מלמדים כי אם נערכות בחירות בקרוב לגוש הימין יש 64 מנדטים מובטחים, לגוש השמאל עם הערבים 48 וישראל ביתנו ממשיכה לנדוד ביניהם עם 8 מנדטים.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו