"דלתותינו תמיד פתוחה בפניכם"
מאיר פרוש ופינדרוס נפגשו עם מנהלי תלמודי תורה ציוניים

סגן השר פרוש ויו"ר סיעת יהדות התורה ח"כ פינדרוס נועדו עם מנהלי מוסדות מהזרם החרד"לי ודנו בבעיות הביורוקרטיות העומדות בדרכם.

בן שאול , ט"ו בתמוז תש"פ

מאיר פרוש ופינדרוס נפגשו עם מנהלי תלמודי תורה ציוניים-ערוץ 7
הפגישה במשרד החינוך
צילום: דוברות

סגן שר החינוך ח"כ מאיר פרוש ויו"ר סיעת יהדות התורה ח"כ יצחק פינדרוס נועדו עם מנהלי מוסדות מהזרם החרדי-לאומי, לפגישה שעסקה בשמירה וחיזוק צרכי מוסדות החינוך.

הפגישה, שנערכה במשרד החינוך, התקיימה על רקע הגידול במספר המצביעים ליהדות התורה בקרב הציבור הדתי והחרד"לי בכל רחבי הארץ.

מנהלי המוסדות שמוסדותיהם ברובם תחת סטטוס המוכש"ר, שטחו בפניהם בעיות ואתגרים רבים העומדים בפניהם והתמודדויות בירוקרטיות אליהן הם נדרשים מעת לעת המקשות על פעילותם השוטפת.

במהלך הפגישה אמר סגן השר פרוש: "אנחנו כעת לא לפני בחירות. אנחנו אחרי. מה שמלמד שדלתותינו תמיד הייתה ותהיה פתוחה בפניכם. וזה הזמן והמקום להקשיב לבעיות וללמוד על האתגרים הניצבים בפניכם ואיך ניתן לסייע במשרד החינוך ומחוצה לו ולהמשיך לשמור על קשר. כך היה וכך בע"ה ימשיך".

יו"ר סיעת יהדות התורה ח"כ פינדרוס: "חשוב לנו לשמור על קשר ושתציפו את הבעיות והמצוקות כדי שנוכל להידרש אליהן. האיפיון של המוסדות שלכם, שנמצאים במוכש"ר, דומה לאיפיון שלנו. ישנם נושאים ארציים וישנם נושאים פרטניים. זה גם חשוב בגלל 'השכנים' שרואים שיש ילדים שעבורם הכל מסודר ואצלכם לא. אתם יכולים לראות בנו כנציגים שלכם לכל דבר ועניין".

בסיומה של הפגישה סוכם על המשך קיום פגישות שוטפות עם מנהלי המוסדות במהלך השנה כולה והקמת פורום ייעודי שיעסוק בצרכי המוסדות.

בפגישה שהתקיימה במשרד החינוך השתתפו הרב אגסי דורון ת"ת דרכי מוריה, הרב בנימין יעקב ת"ת שער השמים - בית אל, הרב בר חי אריאל ספי, הרב גודינגר דוד ת"ת באפרת, הרב מרציאנו יצחק, הרב צור נריה ת"ת ישוב נווה, הרב פופוביץ אריאל קרן לסיוע לת"ת, הרב רקובר יששכר ת"ת מוריה אלעד.