ראש מכון פועה, הרב מנחם בורשטין
ראש מכון פועה, הרב מנחם בורשטין צילום: חזקי ברוך

פרויקט 252 יקיים שיעור פתוח לרווקים ורווקות, אודות הקריטריונים החשובים לבחירת בן\בת זוג, בהנחיית הרב מנחם בורשטין, ראש מכון פוע"ה.

ביום ראשון הקרוב בשעה 19:00, יתקיים כנס וירטואלי מיוחד במסגרת פרויקט 252 - בו יעביר הרב מנחם בורשטין הרצאה בנושא: "הקריטריונים החשובים לבחירת בן זוג".

"רשימת הדרישות שלנו מבן הזוג משתנה מאחד לשני, ונקבעת לרוב על פי תחושת בטן", מספר צוריאל גביזון, יזם פרויקט 252. "חשוב לדעת מה באמת נצרך לנישואין, ומה הדברים שבהחלט אפשר לוותר עליהם. צריך לדעת שאין דבר כזה אדם מושלם, ולכן חשוב מאוד 'לבחור את המלחמות שלנו', ולדעת על מה להתעקש שיהיו בבן הזוג, ומה בכלל לא רלוונטי, ועל זה הרב בורשטין ידבר ביום ראשון"לקבלת קישור לשיעור (והקלטה לאחר מכן) - לחצו כאן.

הגיע הזמן לדבר על זה: פרויקט 252 יקיים שיעור פתוח לרווקים ורווקות, אודות הקריטריונים החשובים לבחירת בן\בת זוג, בהנחיית הרב מנחם בורשטין, ראש מכון פוע"ה.

"רשימת הדרישות שלנו מבן הזוג משתנה מאחד לשני, ונקבעת לרוב על פי תחושת בטן", מספר צוריאל גביזון, יזם פרויקט 252. "חשוב לדעת מה באמת נצרך לנישואין, ומה הדברים שבהחלט אפשר לוותר עליהם. צריך לדעת שאין דבר כזה אדם מושלם, ולכן חשוב מאוד 'לבחור את המלחמות שלנו', ולדעת על מה להתעקש שיהיו בבן הזוג, ומה בכלל לא רלוונטי, ועל זה הרב בורשטין ידבר ביום ראשון".לקבלת קישור לשיעור (והקלטה לאחר מכן) - לחצו כאן.