Dreadlocks - פנינת אופנה גלילית

כמה פעמים שמעת את המילים "פנינת חמד גלילית"? הבאנו לכן 'טעימה' משם.

תגיות: עיצוב
תוכן שיווקי , ט"ז בתמוז תש"פ

Dreadlocks - פנינת אופנה גלילית-ערוץ 7
אופנה גלילית
Dreadlocks

אחרי הסיור שעשינו במותג האופנה Dreadlocks, היושב באזור התעשיה במעלות תרשיחא שבגליל המערבי, הבנו שמדובר בפינת חמד גלילית של עולם האופנה.

כשהקורונה עדיין לא מאחורינו, ואולי לא תסעו לגליל במיוחד לקנות בגדים, הבאנו לכן 'טעימה' משם.

פגשנו את עדי ויורם וינבר שהקימו את המותג Dreadlocks, שוחחנו עם המעצבות, התרשמנו מהמבנה החדש, מדדנו את הבגדים, פגשנו את הלקוחות ונשמנו אוויר גלילי. מה נגיד לכן? התאהבנו.

מסרט סרוג לשיער לקו אופנה מחמיא

שם המותג Dreadlocks או בעברית "ראסטות", ניתן בעקבות הראסטות שהיו ליורם בשיער, אז סטודנט לרפואה סינית שפגש בעדי, אז סטודנטית לעיצוב אופנה בשנקר.

עדי עיצבה ליורם סרט סרוג לשיער שקיבל תגובות נלהבות ואיך אומרים, השאר היסטוריה. מאז Dreadlocks זה למעשה תזכורת תמידית לקו האופנה החופשי והנינוח כמו החיים שביקשו לעצמם בארץ.

המותג קם ב1999, תחילה ייצור הבגדים נעשה בחו"ל, אך מהר מאד הבין הזוג שהיתרונות בארץ עולים על החסרונות, וביחד עם הבקשה לעצמם בחיים נוחים אך משפיעים, עברו ליצור מקומי ישראלי ומעסיקים היום עשרות רבות של עובדים בשני המפעלים שלהם.

אופנה גלילית
Dreadlocks
אופנה מחמיאה וצנועה
Dreadlocks
חנות עם אופי
Dreadlocks

עיצוב ונוחות בפרטים הקטנים

לאחרונה עבר המותג למבנה חדש ויפהפה השוכן במעלות תרשיחא. במבנה נמצאת החנות, המפעל והמשרדים והמקום כולו מעוצב ברוח האופנה של המותג, עיצוב נקי עם צבעים ומנדלות ססגוניות מצוירות על רצפת החנות. למעשה, אין אזור שלא ניכרת בו המחשבה וההשקעה של הזוג והכל מדבר את רוח הבגדים. החל מהמקום עצמו, לחוויית הקניה הגלילית ועד לפרטים הקטנים שבבגדים. נכנסנו לסיבוב מדידות בסופו התחדשנו בכמה פריטים יפהפיים (מבלי שקרענו את הכיס!).

הדבר הראשון שהסכמנו לגביו היה שהבגדים נוחים בצורה יוצאת דופן! הבדים נעימים, נושמים וקלילים כך שלא מרגישים את הבגדים על הגוף. עבורנו בגד שהוא גם מחמיא וגם לא מורגש על הגוף זה יקר מפז כי הוא מתאים ליום יום החל מסידורים או עבודה ועד ליציאה לאירועים חגיגיים יותר.

להתרשמות מקולקציית הקיץ החדשה של Dreadlocks.

Dreadlocks
Dreadlocks

הדבר השני, שאפילו לא היינו צריכות להסכים לגביו והיה נוכח מהרגע הראשון בכל קו העיצוב של המקום והבגדים, זה הפרטים הקטנים. הבגדים של Dreadlocks מחמיאים ומתאימים לכל גזרת גוף ומעוצבים בשלל הדפסים צבעוניים, ססגוניים, פרחוניים ובכך מכניסים טבע ושמחה לחיים.

גם מי שאוהבת צבעים חלקים, תמצא את מבוקשה בין בגדי המותג עם עיצובים יותר ניטרליים. הבגדים נתפרים במנעד רחב של מידות, עד לפלוס סייז ובכך מתאימים לכל אחת בכל גזרה.

Dreadlocks נתפס כמותג של אופנה צנועה בסטייל, כזו שאינה פרובוקטיבית אך כן מעודכנת. קהל לקוחותיהם של הזוג הוא נשים, בין הגילאים 30 ל70 וכבר שנים שחלק גדול ממנו הוא נשים מהציבור הדתי לאומי.

במקור לא כיוונו הזוג אל קהל לקוחות ספציפי, אך נראה שכפי שהזוג שומר על יצירה שמחוברת לטבע, הולכת איתו ולא נגדו, בנוחות, בצבעים, בקלילות, כך גם ביחסים הדדיים שנוצרו בין המותג ללקוחותיהם, ממשיכים השניים לעצב ולייצר בגדים עבור אותן לקוחות אשר מלוות ומתפתחות עם המותג במשך השנים.

הבגדים הנוחים מצד אחד והמחמיאים אך צנועים מהצד השני, לצד האנשים, המקום, הרוח הגלילית, האווירה, כולם גרמו לנו להתאהב בDreadlocks. וזה עוד לפני שהגענו לקופה, אז גם הבנו שלא צריך לשלם הרבה עבור בגד יפה באיכות מצוינת. המחירים נוחים לא פחות מהבדים ונעים ברובם בין 80 ל180 שקלים ובכך נותנים תמורה לכל אחת ואחת.

לא צריך להגיע עד הגליל בשביל לקבל מחמאה

על אף שאנו ממליצות לכל אחת להגיע לשם לפחות פעם אחת, זה בכל זאת רחוק והקורונה עוד כאן, לכן תוכלו להגיע לאחת מ-11 החנויות של המותג הפרוסות בארץ (ישנן גם חנויות עצמאיות שמוכרות Dreadlocks).

ולמי שכבר שפשפה את יכולות הקניה באינטרנט, אנו ממליצות להיכנס לאתר האינטרנט החדש של Dreadlocks, אתר קטלוגי המציג את כל הפריטים בצורה נוחה מה שהופך את חווית הקניה באינטרנט להרבה יותר מהימנה ונוחה.

בואי להתאהב גם.