מדהים: מופע רחפנים נגד הקורונה

ממשלת קוריאה החליטה להילחם בנגיף הקורונה באמצעות מופע רחפנים מרהיב במיוחד.

מתנאל ראט , ט"ז בתמוז תש"פ

מדהים: מופע רחפנים נגד הקורונה-ערוץ 7
מסוגלים להפוך לצורות מורכבות בשמיים
צילום: iStock

מופע מרהיב המשלב טכנולוגיה ואומנות הוצג לתושבי דרום קוריאה על מנת להודות לצוותי הרפואה ולחזק את שמירת כללי הזהירות.

על אף שדרום קוריאה כבר הצליחה כמעט למגר את הקורונה משטחה, בשבועות האחרונים היא חווה התפרצות של גל שני במדינה. מכיוון שההתפרצות החזירה את העומס הקיים על צוותי הרפואה, ממשלת דרום קוריאה החליטה לארגן מופע רחפנים ענק כאות הוקרה על פעילותם.

המופע כלל 300 רחפנים שהאירו את שמי הלילה ויצרו צורות הקשורות לנגיף ולמלחמה בו. הרחפנים יצרו צורות של מסיכה, אנשים השומרים על מרחק אלו מאלו ואפילו של שטיפת ידיים לשמירה על היגיינה.

תחילת המופע הוקדשה להודעות לתושבים על שמירת מרחק אחד מהשני וחבישת מסיכות, ובסופו הוצגו מילות תודה לצוותים הרפואיים יחד עם לב גדול בשמיים. הרחפנים אף כתבו את המסר "התעודדי רפובליקת קוריאה" כדי לעודד את התושבים.

לא מדובר בפעם הראשונה בה הוצגה הטכנולוגיה שהופכת רחפנים ל"זיקוקים דיגיטליים". לפני כשנתיים במהלך אולימפיאדת החורף, שהתקיימה גם היא בדרום קוריאה, נשלחו למעלה מאלף רחפנים לייצר צורות שונות הקשורות למשחקים האולימפיים. בין היתר הופיעה שם ציפור ענק המורכבת מרחפנים, גולש סקי ורץ מרתון.

לא ברור האם אי פעם הרחפנים עתידים להפוך להיות הזיקוקים המודרניים, אבל בינתיים אפשר ליהנות משניהם, כל עוד שומרים על מרחק של 2 מטרים.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם