הרב דוב ליאור בקיראה נרגשת צילום עצמי

לפני כשלושה שבועות הגיעו כוחות גדולים של מג"ב והמנהל האזרחי ל'מעוז אסתר', אחת מגבעות היישוב כוכב השחר שבבנימין, וערכו במקום פינוי נרחב.

12 מבנים, מתוכם 7 בתים בהם מתגוררות משפחות וזוגות צעירים, נהרסו כליל על ידי הכוחות; זאת בזמן שמאחז בדואי ענק ובלתי חוקי השוכן כמה מאות מטרים בודדים מהמקום, נשאר עומד על תילו.

בסרטון מיוחד, קורא הרב ליאור לציבור לקחת חלק בהקמה המחודשת של המבנים: "אני מוצא לנכון לפנות בבקשה לקהל אוהבי ארצנו, אוהבי ההתיישבות, שאכפת להם מתהליך גאולת עם ישראל, להירתם עוד הפעם, למרות שכבר תרמתם הרבה למען ההתיישבות בארץ ישראל, לבניין 'מעוז אסתר' ו'גבעה א'', שהרסו להם את המבנים, והחלוצים האלו החדורים ברוח ההתמדה וההקרבה העצמית למען בניין ארצנו, רוצים לשקם מחדש את המבנים. כל מי שיכול לתרום ולעזור להם לעשות את זה ודאי שהוא עושה מצווה גדולה – יישוב ארץ ישראל".

נענים לקריאתו של גדול הדור הרב הגאון דוב ליאור שליט"א ומשתתפים במצוות יישוב ארץ ישראל >>>

הרב ליאור הוסיף כי "בזכות התחזקותנו ביישוב הארץ, תהיה 'תשובת משקל' נגד חטא המרגלים, ובייחוד בחודש תמוז שאנו עושים אבלות על חורבן הארץ וחורבן המקדש, זה יהיה כ'תשובת המשקל'. ובזכות החלוצים האמיתיים האלה שמעדיפים חיים קשים למען עם ישראל מאשר רדיפת מותרות בשאר המקומות, יש לעזור להם לשקם את המקום הזה, ובזכות בניינה של ארצנו נזכה בקרוב לראות בגאולתה השלמה של כל ארצנו, וניקיונה מכל המחבלים ונזכה לשלום ובטחון בכל מרחבי ארצנו".

רוב הסכום הנדרש לכיסוי ההוצאות בהקמת המבנים החדשים כבר גויס, וכעת, נותרו אלפי שקלים בודדים לסיום הפרויקט. בכוכב השחר קוראים לציבור להיות שותפים ולהזדרז לתרום, איש איש כפי יכולתו, על מנת לאפשר את הקמתה המחודשת של 'מעוז אסתר' בהקדם.

היו שותפים בבניין ארץ ישראל! מצטרפים עכשיו ותורמים למען חידוש ההתיישבות היהודית בגבעות כוכב השחר >>>