הרב אוהד קרקובר

הרב אוהד קרקובר, רב היישוב כוכב השחר שבבנימין, קורא לציבור המתיישבים ואוהבי ארץ ישראל להצטרף לפרויקט ההקמה המחודשת של ההתיישבות הצעירה בכוכב השחר.

לפני כשלושה שבועות פינו כוחות משטרה גדולים משפחות וזוגות צעירים מ'מעוז אסתר', מגבעות היישוב כוכב השחר, והרסו את בתיהם. לאחר ההרס, החלו בכוכב השחר בגיוס תרומות עבור ההקמה המחודשת של הגבעה.

"בגבעות היישוב כוכב השחר, ישנן משפחות צעירות, נערים ונערות, שבמסירות עצומה ובתנאים קשים, מיישבים את הארץ. הם תופסים אדמות שאם לא יישבו בהן, לא יתנחלו בהן, הן ייתפסו על ידי ערבים. לצערנו הרב, הרסו להם את כל המבנים שבנו וטרחו בעמל גדול, והם, בלי שום חולשה, רוצים להקים את הכל מחדש, לבנות את הכל עוד יותר בגדלות", פתח הרב קרקובר את קריאתו.

מצטרפים למאמץ לסיכול השתלטות ערבית על שטחים ליד כוכב השחר – תורמים עכשיו לבניינה של 'מעוז אסתר' >>>

הרב ממשיך "בשביל זה צריך את העזרה שלכם. צריך תרומות בשביל חומרי בניין, משאבים, שיוכלו להקים את ההריסות ולבנות חזרה את ארץ ישראל. מגיע להם ומגיע לנו. החלוצים האלו, הצדיקים האלו, שעושים את הכל בלי אלימות, מתוך אהבת הארץ, מתוך אהבת ישראל, רק בשביל להקים שכינה מעפרה. לבנות את ארצנו הקדושה".

"אז בבקשה תפתחו את הלב, תפתחו את הכיס ותרמו בעין יפה להתיישבות הצעירה של כוכב השחר", חותם הרב נרגשות.

קריאתו של הרב קרקובר מצטרפת לקריאתו של הרב דוב ליאור, ורבנים בכירים נוספים בציונות הדתית, שקראו לתרום לבניין ההתיישבות הצעירה בכוכב השחר. רוב הסכום הדרוש לבניין המבנים כבר גויס, כאשר המתיישבים ב'מעוז אסתר' כבר החלו בבנייתם. נותרו אלפי שקלים בודדים בלבד, הנדרשים לגיוס כעת, לשם השלמת סבסוד ההוצאות הרבות הכרוכות בפרויקט.

נותרו 48 שעות אחרונות! מצטרפים עכשיו לקריאת רבני הציונות הדתית ותורמים להמשך קיומה של ההתיישבות הצעירה בכוכב השחר >>>