אוצרות מהטבע בטלמון
אוצרות מהטבע בטלמוןצילום: יח"צ

הקיץ הקרוב הולך להיות מאתגר לכולנו ובמיוחד למשפחות עם ילדים.

בריכות השחיה נסגרו, חופשה איכותית לא נראית באופק, מגוון הפעילויות מצומצם, ומגבלות הקורונה מרחפות מעל כולנו. אז איך עוברים את הקיץ הזה בצורה הכי טובה? פשוט עוברים. לטלמון.

טלמון, יישוב קהילתי מקסים, שוכן באזור מוקף מעיינות טבעיים, מרחבי טבע ונוף מדהים.

במרחק הליכה מהיישוב תוכלו ליהנות מהבריכה העמוקה והקצרה במעין טלמון, משולחנות הפיקניק, הנדנדות ועצי הפרי שבמקום. אם תעלו על האוטו לנסיעה קצרצרה תוכלו להנות, מגוון הבריכות בעינות ענר, ממעיין דולב (יש אפילו "טרזן") ועוד!.

נוער היישוב במעיין בטלמון
נוער היישוב במעיין בטלמוןצילום: יח"צ

מעדיפים ללכת על יבש?

סמוך לטלמון נמצאת גבעת היקבים היפהפייה, בה תוכלו ליהנות מתצפית מרהיבה על מישור החוף והים, להתרשם ממערות הפעמון ששימשו לאחסון יין, לזחול במערות (לא לשכוח להביא פנסים), ולצפות בבית הבד העתיק שהשתמר במקום. משם תוכלו להמשיך לטיול רגלי עד למעיין טלמון.

מסלול נוסף הוא שביל המעיינות - שנחנך לפני כשנה וחצי, וכולל מסלול משפחות נוח (לא לעגלות) ו 5 מעיינות קסומים שנקראו ע"ש גיבורות שונות בתנ"ך. במהלך המסלול תוכלו לנוח בצילי העצים או סביב שולחנות הפיקניק הפזורים לאורך המסלול.

אוצרות מהטבע בטלמון
אוצרות מהטבע בטלמוןצילום: יח"צ

תושבי טלמון נהנים בשגרה ממגוון אוצרות הטבע, אך לא רק. לצד פעילויות נוער במרחבים, כל שכבת גיל נהנית מחופש עמוס פעילויות חברתיות, התנדבויות, ושאר תוכניות לקיץ עשיר ומהנה. ככה זה כשמים את הילדים במרכז.

רוצים להצטרף?

בימים אלה נבנה השלב השני של פרוייקט 'מדורגי טלמון' - מגוון דירות 5 חדרים גדולות ומרווחות, לצד דירות קטנות יותר, עם גינה או מרפסת סוכה, מחסן צמוד וחניה לכל בית, סטנדרט בניה מעולה ותכנון פנימי מגוון שיאפשרו לכם לבחור את הדירה שתענה על הצרכים הייחודיים של המשפחה שלכם.

דירה בטלמון
דירה בטלמוןיח"צ

פרויקט 'מדורגי טלמון' נבנה ע"י חברת בתי אמנה וחברת ש.א.ג. ולול אשר יוזמים ומובילים עשרות פרויקטים ביישובים השונים. חברת ש.א.ג. ולול גם מבצעת את הפרויקט ומעניקה לרוכשים בניה איכותית ומקצועית, ברמת גימור גבוהה מאוד.

התקופה האחרונה לימדה את כולנו מה באמת חשוב כשקונים בית: הגודל והמרווח הפנימי, הגינה או המרפסת הגדולה, השכנים טובים ולכידות הקהילה. אז למה אתם מחכים?

בואו לגדל את הילדים שלכם איתנו, במרחביה המדהימים של טלמון. 20 ק"מ בלבד ממודיעין.

האכלוס במדורגי טלמון- תוך פחות משנה. מהרו ליצור קשר עם צורי: 052-3833889 [email protected]