ח"כ יצחק פינדרוס לעודד רביבי: לא אפגש אתך בשנה הקרובה

עימות חריף בין ח"כ פינדרוס לראש מועצת אפרת, על רקע פוסט שפרסם רביבי ובו ביקורת על האישור שניתן לתושבות ביתר לעבוד בגוש עציון.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , י"ז בתמוז תש"פ

ח"כ יצחק פינדרוס לעודד רביבי: לא אפגש אתך בשנה הקרובה-ערוץ 7
יצחק פינדרוס
צילום: חזקי ברוך

עימות חריף התלקח ביממה האחרונה בין ח"כ יצחק פינדרוס (יהדות התורה) לראש המועצה המקומית אפרת שבגוש עציון, על רקע סוגיית המשך העסקתן של עובדות תושבות העיר ביתר עלית בגוש עציון ובאפרת.

העימות פרץ לאחר שרביבי פרסם פוסט, בו קבל על כך שעובדות המועצה האזורית גוש עציון המתגוררות בביתר עילית הורשו להגיע לעבודתן, בעוד עובדות המועצה המקומית אפרת אינן מורשות להגיע לעבודה, ובכך לא מאפשרות למעשה את המשך פעילות מערכת החינוך באפרת.

עם זאת הוסיף רביבי לקראת סוף הפוסט הערה, שהעלתה את חמתם של תושבים בביתר עילית, ולפיה "אם נמשיך להתנהג באופן הזה, אין סיכוי שננצח את הקורונה".

בעקבות ההערה שיגר ח"כ פינדרוס, שהתגורר בביתר עילית שנים רבות, מכתב קצר וזועם לרביבי בו נאמר, "קיבלתי את עמדתך ודאגתך הכנה לבריאותם של תושבי אפרת, במניעת כניסתן לעירך של עובדות מביתר עילית".

"אשר על כן מתוך דאגה כנה לבריאותך ומרצוני לשמור עליה, כתושב העיר ביתר עילית במשך 17 שנה - אני מקבל על עצמי בלי נדר שלא להיפגש עמך בשנה הקרובה ולא להשתתף באירוע או במפגש בו תהיה נוכח", הוסיף פינדרוס ועקץ.

רביבי הגיב למכתבו של חבר הכנסת פינדרוס בדף הפייסבוק שלו ושיגר לעברו עקיצה, "‏הפוליטיקאים הפכו את המאבק בקורונה למאבק פוליטי".

"כבוד הרב ח"כ פינדרוס להזכירך: 1.אני לא הטלתי מגבלות על אף עיר בישראל. 2. באפרת אין ועדת קבלה ואנו לא מונעים מתושבי ביתר להיכנס. 3. אתה והם מוזמנים לבוא", הוסיף רביבי.

מכתבו של ח"כ פינדרוס לרביבי
צילום: דוברות