מוכנה לפלייאוף: ראשל"צ גברה על חולון

שבוע לפני תחילת משחקי הפלייאוף, סגנית האלופה מראשון לציון נראית מצויין כשגברה על הפועל חולון בפעם השלישית העונה, עם 81:98

נרי וייס - ערוץ 7 , י"ז בתמוז תש"פ

מוכנה לפלייאוף: ראשל"צ גברה על חולון-ערוץ 7
ראשל"צ הערב מול חולון
צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה

עד העונה, עמדה מכבי ראשון לציון במאזן של שמונה הפסדים רצופים מול הפועל חולון. הערב (חמישי) במשחק ביניהן במסגרת הבית העליון של ליגת ווינר סל, ניצחו הכתומים מעיר היין בפעם השלישית את החולונים כשגברו עליהם בבית בתוצאה 81:98.

שבוע לתחילת הפלייאוף, מכבי ראשל"צ נראית מוכנה לרגע האמת. סגנית האלופה קיבלה ערב מטורף מאדם אריאל הנפלא שסיים את המשחק עם שיא קריירה של 28 נקודות ונהנתה גם מחזרתו של אלכס המילטון שישב שני משחקים בחוץ.

מול הפועל חולון שהגיעה למשחק הערב בסגל חסר במיוחד גם כך כשאוריאל טרוצקי בבידוד לאחר שנחשף לחולה מאומת, גיא פניני ויוגב אוחיון פצועים ודזי וושינגטון שוחרר אתמול, הכתומים לא התקשו. פציעתו של שלומי הרוש שנפצע בקרסול במחצית הראשונה ומיעט לשחק בהמשך עזרה גם כן לראשון לציון, ולמרות שבחולון עוד ניסו להילחם, לסגל החסר הייתה השפעה מכרעת וחולון יורדת עם הפסד שישי ברציפות מאז חידוש הליגה לאחר פגרת הקורונה הכפויה, הפעם עם 81:98.

ראשל"צ שהגיעה למשחק הערב לאחר עוד הפסד להפועל ירושלים, תסיים את העונה הסדירה ביום ראשון הקרוב מול מכבי ת"א. הפעם הבאה שייפגשו תהיה בחצי גמר הפיינל-פור?

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il