אביר קארה
אביר קארה צילום: אני שולמן

מייסד קבוצת "אני שולמן" אביר קארה התארח ביום שישי בתוכנית ״אופירה וברקו״ בערוץ 12, ונצפה על ידי המראיינים כשהוא מתכתב בוואטסאפ עם שר האוצר ישראל כ״ץ.

המראיינים, אופירה אסייג ואייל ברקוביץ׳, תקפו את קארה על כך שהעז להתכתב עם בכיר הממשלה ולטענתם הוא ״סוכן כפול״ בשל העובדה שקארה אמור לבקר את הממשלה ולהפגין נגדה בשם מאות אלפי עצמאים ולא לשתף פעולה עימה.

לאחר ביקורת שנמתחה עליו בשמאל ובכלי התקשורת, קארה הפיץ סרטון שבו תיאר את גרסתו: "ישבתי בתוכנית והופתעתי - במקום שנקבל סיקור אוהד על כל העבודה הטובה שאנחנו עושים למען הציבור ולמען אלפי אנשים, הופתעתי לקבל סיקור רע מאוד מצד שני אנשים שחיפשו לעצמם רייטינג וקיבלו אותו, עשו את העבודה העיתונאית שלהם, רק חבל שהם לא בדקו את הדברים לפני כן והוציאו דיבתי רעה ואת דיבתנו רעה ועשו לנו עוול מאוד מאוד גדול".

קארה הודה שהוא מתנהל מול שר האוצר באופן תכוף כבר חודש ימים: ״הוא בעצמו עמד על הפודיום בכנסת והצהיר שהשולמנים הם אנשים נהדרים ושהוא מזמין אותנו לכתוב איתו את חוק ההסדרים - כך אנחנו עשינו. אני הגעתי לפני חודש בדיוק לתוכנית אצל עמליה דואק וצעקתי בקול רם שיש שר אוצר בירושלים".

"אז נכון, ראש הממשלה - אני לא משתף איתו פעולה", סיכם קארה. "עם שר האוצר - חד-משמעית אנחנו משתפים פעולה, ואני מאוד מקווה שלא תיפלו לספינים כי אני לא אמור לשתף פעולה עם שר המים אלקין אלא עם מי שצריך כדי להטיב עם העצמאיים במדינת ישראל".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו