מועדון האנשים המשעממים

לא כולם רוצים להיות מגניבים, הכירו את המועדון של האנשים שלא מתביישים להיות משעממים

מתנאל ראט , כ"ג בתמוז תש"פ

מועדון האנשים המשעממים-ערוץ 7
יש גם צדדים חיוביים בשעמום
צילום: iStock

בעולם בו כל אחד מנסה להיות הכי מעניין שאפשר- יש גם אנשים שבוחרים אחרת. מועדון ייחודי מקבץ לתוכו את כל מי שאוהב דווקא תחביבים משעממים במיוחד.

גרובר קליק תמיד נהנה מהדברים השגרתיים ביותר בחייו. הוא אהב לעמוד בתור, ללכת ברחוב או לטייל בהרים. עם הזמן, גרובר הבחין שבעוד שכל החברים שלו נמצאים במועדוני ספורט שונים, רק הוא נשאר לבד ולכן הוא החליט להקים מועדון חברים לאנשים כמוהו- מועדון הגברים המשעממים.

לדבריו, אין שום דבר רע בלעשות דברים שגרתיים ומשעממים, ואפשר גם ליהנות מההנאות הקטנות והפשוטות של החיים. הוא אומר שדווקא היכולת לשמוח מחיי היום- יום נותנת לו הרבה שלווה. כיום, חברים בארגון כ5,000 אנשים משעממים מרחבי העולם שגם מתאספים מידי מספר שנים וחולקים את החוויות השגרתיות שלהם.

ניל בריטלבנק הוא אחד החברים במועדון האנשים המשעממים. הוא עבד במשך שנים במכרה, ולאחר שיצא לפנסיה החליט להתמסר לאהבה הגדולה שלו- לבנים. הוא אוסף לבנים מיוחדות מרחבי העולם ונהנה להגיע לכינוסי המועדון, שם הוא מרגיש בטוח לספר על התחביב הייחודי שלו.

מלבד הכינוסים, המועדון גם מוציא לוח שנה משל עצמו, בו כל חודש מוקדש לאדם משעמם אחר. אחד החודשים הוקדש לסטיב- שאוסף בקבוקי חלב מרחבי העולם, וחודש אחר הוקדש לקווין- שאוהב כיכרות מרחבי העולם ואף הקים את "האגודה להערכת כיכרות מרחבי העולם".

חברי המועדון מודעים לכך שהתחביבים שלהם פחות "זוהרים" מתחביבים אחרים- אבל הם שמחים על האפשרות להיות מאושרים גם מהדברים הפשוטים בחיים. בעולם בו הרשתות החברתיות דוחקות בכולם להיות כמה שיותר ייחודיים וחיצוניים- נראה שאיסוף בקבוקי חלב הפך להיות תחביב קשה במיוחד.

אז אם גם אתם נהנים מההנאות הקטנות והדברים השגרתיים בחיים- מוזמנים לבדוק אם אתם מספיק משעממים בשביל להיכנס למועדון.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!