מיקי זוהר
מיקי זוהר צילום: אסתי דזיובוב/TPS

יו"ר הקואליציה, ח"כ מיקי זוהר, קורא לממשלה לעצור את ההפגנות האלימות של מתנגדי ראש הממשלה או מנגד לאפשר את פתיחת המשק כולול.

"לאשר קיום הפגנות המוניות שמהוות סכנה בריאותית לכל אזרחי ישראל מצד אחד ולסגור עסקים רבים ששומרים על ההנחיות מצד שני - זה לא פחות מאבסורד", כתב זוהר בטוויטר.

הוא הוסיף כי "הממשלה חייבת להחליט: לפתוח את כל המשק כולל הפגנות המוניות מלאות בשנאת חינם או להפסיק מיד את ההפגנות הממומנות הללו כמו שהחליטו לסגור את העסקים"

זוהר מוביל קו התומך בראש הממשלה ותוקף את מתנגדיו, בזמן שבליכוד יש ביקורת קשה על התנהלותו והתנהלות ראש הממשלה נגד ח"כ יפעת שאשא ביטון, יו"ר ועדת הקורונה.

ח"כ גדעון סער אמר הבוקר בראיון לגלי צה"ל כי הדחת שאשא ביטון מיותרת. "זה לא יהיה ניצחון הקורונה. היא לא החברה היחידה בוועדה שהתנגדה בשבוע שעבר, אז יורידו לה את הראש ולא ישכנעו את הוועדה".

"הממשלה יכולה לבוא לכנסת, להציג נתונים ולשכנע. ראינו בסוף השבוע שהם הפכו כמעט כל החלטה שלהם. מותר לשנות ולהפעיל שיקול דעת", דברי סער.

זו לא הביקורת היחידה על התנהלותו של ראש הממשלה. ח"כ מיכל שיר (הליכוד) מתחה ביקורת הבוקר על תוכנית המענקים של נתניהו. "‏יש הבדל עצום בין סיוע לנזקקים לבין 'תכנית המענקים' שכל כולה נכון להיום חלוקת כסף שרירותית ללא קשר לצורך ומהווה לכל היותר פלסטר".

"אין לנו כסף מיותר לבזבז בגלל חוסר ארגון וחוסר ניהול. במתכונתה הנוכחית עליה לעבור שינויים מהותיים בכדי שאוכל להצביע בעדה בוועדת הכספים ובמליאת הכנסת", הוסיפה ח"כ שיר.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו