מכבי ראשל"צ - העולה הראשונה לחצי גמר

עם תבוסה שהנחילה ליריבתה הערב מכבי חיפה, במשחק השני בסדרת רבע גמר הפלייאוף, מכבי ראשון לציון היא הראשונה שמעפילה לפיינל-פור

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ז בתמוז תש"פ

מכבי ראשל"צ - העולה הראשונה לחצי גמר-ערוץ 7
שוב בפיינל-פור
צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה

בפעם החמישית בשש השנים האחרונות - מכבי ראשון לציון בפיינל-פור של ליגת העל בכדורסל.

הערב (ראשון) רשמו הכתומים מעיר היין את ההעפלה החמישית בשש השנים האחרונות לאירוע השיא של הכדורסל הישראלי, לאחר שהביסו את מכבי חיפה בחוץ בתוצאה 101:82, בזכות ריצת 20:6 בתחילת הרבע השלישי שסגר את המשחק והעלה אותם עם מאזן של 0:2 אל הפיינל-פור של ליגת העל בכדורסל.

סגנית האלופה מראשון, התקשתה במחצית הראשונה מול החבורה הלוחמת בירוק כשאלה שלטו בכדורים החוזרים ועם משחק מצויין של ספידי סמית' שחזר מבידוד, כמעט וראשל"צ הרימה ידיים.

או אז, בתחילת המחצית השניה, ריצה של האורחים מראשל"צ בתוצאה 20:6 בראשותם של אלכס המילטון ומונרו לא הותירה שום סיכוי לירוקים מהכרמל שמסיימים בכבוד את עונתם הראשונה בליגת העל לאחר שחזרו מהליגה הלאומית.

ראשון? זו כבר מסורת. האם הפעם זה יסתיים עם התואר הנכסף בו זכו רק פעם אחת?

קלעו למכבי ראשון לציון: אלכס המילטון 26, דרל מונרו 25, דיאנג'לו הריסון 13, עוז בלייזר 10, זאק הנקינס 10, נמרוד טישמן 10, אדם אריאל 7.

למכבי חיפה: ספידי סמית' 21, אנדרו אנדרוז 16, רג'י אפשאו 14, ג'ראי גרנט 10, רומן סורקין 6, מייקל בריסקר 6, ווילי וורקמן 5, יונתן מור 4.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il