אלכס קושניר: במקום לעזור לעם הם רבים מי יותר חזק בליכוד

ח״כ אלכס קושניר (ישראל ביתנו) מתייחס בשיחה עם ערוץ 7 לעימות הקולני בין השר ישראל כ״ץ למיקי זוהר בועדת הכספים, על רקע דיון שעסק בתקרת הפיצוי שמעגן החוק לעניין עסקים.

 

‏"שעתיים הישיבה נמשכה ולא התקדמנו אות אחת בחוק. יש קרבות עזים בין השר כץ ליו"ר הקואליציה וזה מוכיח עד כמה המפלגה הזאת כבר לא כשירה להיות בשלטון וחייבים להחליף אותם. במקום להתמקד באיך לעזור לעם, הם מתעסקים מי יותר חזק בליכוד", אומר קושניר.

לדבריו, "גם השר כ"ץ וגם מיקי זוהר מנותקים מהעם. אנחנו לא בתוכנית ריאליטי. הפוליטיקה משפיעה על החיים של האנשים ובמקום לעזור לעם אנחנו מתעסקים בריבים בתוך הליכוד. אני בטוח שעוד יומיים נתניהו יאשים את הכנסת שלא הכינה את החוק בזמן".

קושניר האשים כי "כל ההחלטות של הממשלה מתקבלות ללא כל בסיס נתונים. הממשלה נכשלה. כמו שועדת הכספים רבים זה משקף את מה שקורה בממשלה והתנהלות של משרד הבריאות. הגיע הזמן שיתחילו לדון בצורה מקצועית".

לדבריו גם הדרישה של יו"ר הוועדה, משה גפני, לתשלום עבור כל הילדים במשפחה אינה ראויה. "גפני מתעצבן על כך שמהילד הרביעי במשפחות ברוכות ילדים לא יזכו למענק. אני מתעצבן על כך שהצעירים, החיילים המשוחררים, הסטודנטים והעולים החדשים לא מקבלים שום פתרון בחוק וההגבלה לגיל 28 היא פשוט הפליה מקוממת. יש הרבה דברים שצריך לתקן בחוק הזה כדי לאזן אותו".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו