מירי רגב נגד ליאת בן ארי: אבדה לכם הבושה

שרת התחבורה קוראת ליועמ"ש לבדוק האם התובעת בתיקי נתניהו ביצעה עבירות בנייה בנכס בבעלותה. משרד המשפטים: מדובר בנכס שנקנה להשקעה

ערוץ 7 , כ"ט בתמוז תש"פ

ליאת בן ארי שווקי
ליאת בן ארי שווקי
צילום: Marc Israel Sellem/POOL

שרת התחבורה מירי רגב (הליכוד) תקפה בדף הפייסבוק שלה את התובעת בתיקי ראש הממשלה, ליאת בן ארי, בעקבות דיווח ולפיו פיצלה את דירתה בראש העין בניגוד לחוק, לכאורה.

"התובעת בתיק ראש הממשלה, ליאת בן ארי - שיצרה עם חבריה בפרקליטות עבירות שוחד חדשות חסרות תקדים, עבור ראש הממשלה נתניהו, 'מסרבת להגיב' על חשדות לעבירות בנייה שבוצעו בנכס בבעלותה", כתבה רגב.

''אני מצפה מהיועץ המשפטי לממשלה שינחה את גורמי האכיפה לבדוק את הנושא ולפעול בהתאם. מזמן אבדה לכם הבושה", הוסיפה שרת התחבורה.

מוקדם יותר השבוע קרא השר לביטחון הפנים אמיר אוחנה להתפטרותה של ליאת בן ארי. אוחנה אמר בראיון לערוץ 20 כי "אם זה אכן הדבר שקרה, אני חושב שזו בושה וחרפה שמי שמטיפים כל היום לניקיון כפיים, טוהר מידות ושמירת החוק וממציאים תיקים שלא היו – פתאום מתגלים בקלקלתם".

אוחנה הוסיף: "הרי העבירות האלה שבגינן הגישו את כתב האישום נגד ראש הממשלה חסרות תקדים בארץ ובעולם. בהחלט אני חושב שאין מקום שהיא תמשיך לשרת שם".

על פי הפרסום ב''ישראל היום'', פקח של עיריית ראש העין גילה כי הנכס הרשום על שמה של בן ארי ובעלה פוצל לשתי דירות ללא היתר לכאורה. הפקח שאל את הממונים עליו אם להמשיך את האכיפה בתיק והיועמ"שית של ראש העין הורתה לו לחדול מעיסוק בנושא.

תגובת משרד המשפטים: "מדובר בנכס שנרכש על ידי קבוצת רכישה שבה השקיע בעלה. לא מדובר בדירת המגורים המשותפת של בני הזוג והמשפחה".