שואב אבק נטען
שואב אבק נטען FREEPIK

במאה ה-21 מרבית הבתים ברחבי העולם מחוברים אל החשמל, וזה נראה לנו כל כך מובן מאליו. בלחיצת כפתור אחת אנו יכולים להפעיל את התנור לצורך אפיית עוגה או את הקומקום כדי להכין כוס תה.

מוצרי החשמל הפכו כבר מזמן למוצרים המרכזיים והחיוניים ביותר בביתנו, ויש כאלה שאף יכולים לשדרג את הבית שלנו בכמה רמות. כזה הוא שואב האבק, המכשיר האיכותי הזה עוזר לנו לשמור על סדר, מסלק כורי עכביש ופוטר אותנו מאבק ולכלוכים אחרים.

קצת היסטוריה

שואבי האבק הראשונים היו ידניים והם לא פעלו על חשמל כלל. למעשה, היה צורך בשיתוף פעולה של שני אנשים כדי להפעיל את שואבי האבק האלה, כאשר האחד הפעיל את המפוח והשני היה מזיז את הפיה לכיוון האבק והלכלוך כדי לשאוב כמה שיותר. שימוש זה היה כה מסורבל, עד שרוב עקרות הבית העדיפו להשתמש בשיטה הישנה של המטאטא והיעה, כדי לחסוך בזמן.

מודול מתקדם יותר בדמות מכונה של שואב אבק הופיע ב-1869 ונרשם כפטנט על ידי אייב מקגאפי. גם מכשיר זה היה ידני, והוא שאב את האבק באמצעות וואקום אשר נוצר על ידי מאוורר שהיה צריך להתניע במיוחד. רק ב-1901 הופיע שואב האבק החשמלי הראשון, שהומצא על ידי יוברט ססיל בות. ולא, עדיין אי אפשר היה להפעיל את שואב האבק באמצעות חיבור לחשמל ולחיצה על הכפתור. את שואב האבק הראשוני הזה התניעו באמצעות מנוע שהורכב על גבי כרכרה רתומה לסוסים. מאז ועד היום הלך שואב האבק והתפתח, הפך לקטן וקומקטי יותר ונכנס אלינו הביתה. אנו יכולים ליהנות ממוצר חשמלי זה שהופך את חיינו לקלים יותר. עד כדי כך שאנו יכולים לבחור אם להשתמש בשואב אבק המתחבר לחשמל, או לנקות את הבית באמצעות שואב אבק נטען.

כוחו של שואב אבק נטען

אחד המוצרים הבולטים ששדרגו לנו את הבית ולא רק הוא שואב אבק נטען. כל מה שצריך הוא לחבר את שואב האבק הזה אל הסוללה, לחכות עד שהוא ייטען ולהתחיל להשתמש בו. רוצים פירוט של כל היתרונות? בבקשה:

לא מוגבלים מבחינת תנועה

בניגוד לשואב אבק המחובר לחשמל שיש להעביר בכבדות למקומות המרחוקים בבית, לכבות, להוציא את התקע מהחשמל ואז לחבר לשקע אחר כדי להמשיך ולנקות, הרי שתוך שימוש בשואב אבק נטען אפשר לנוע בחופשיות בכל מקום בבית מבלי לעצור. כך שגם אם ניקיתם את הסלון וכעת אתם רוצים לנקות את חדרי השינה בקומה העליונה ואז לרדת ולנקות את המטבח, אתם יכולים בהחלט לעשות זאת.

גמיש ומגיע למקומות נידחים

שואב אבק הנטען על גבי סוללה הוא גמיש, קל, קטן ונוח ומגיע לכל פינה. תמיד רציתם לשאוב את האבק בפינה שמעל מדפי הארונות במטבח ומעולם לא הגעתם לשם? פיית שואב האבק הנטען הקל יכולה להגיע לכל מקום, וגם לפינות שמאחורי הארונות, המדפים, השידות וכדומה.

לא רק לבית

מכיוון שמדובר בשואב אבק אלחוטי נטען, אפשר להשתמש בו גם מחוץ לבית. הרכב שלכם מלוכלך משאריות של במבה שהשאירו הילדים אחרי הטיול האחרון לאילת? כבר לא צריך להביא את הרכב לשטיפה מקצועית. שואב האבק האלחוטי הוא כל מה שאתם צריכים כדי לשאוב את פנים הרכב ואת השטיחים ולהתחיל בנסיעה בטוחה ונקייה. כמו כן, לפעמים נרצה להשתמש בשואב אבק גם בגינה הפרטית שלנו, כי כך קל יותר לשאוב את רגבי האדמה שהעיפה הרוח על המרצפות, או את פינות הישיבה שהתכסו בעלי שלכת.

שואבי האבק החזקים של שארק

שואבי האבק של שארק הם מבין שואבי האבק החזקים ביותר הקיימים היום, וגם הנמכרים ביותר בארצות הברית. המנוע החזק של שואבי האבק יכול לנקות כל משטח, שטיח או משטח חלק, ולשאוב את כל השאריות והלכלוכים. למעשה, במרבית שואבי אבק של שארק קיימות לפחות שתי פונקציות שמתאימות לסוגי משטחים חלקים או מחוספסים, בהתאם לסוג המשטח שהחלטתם לנקות ברגע נתון. מעבר לכך, שואבי האבק האלה מגיעים עם אחריות מלאה אשר תוכלו להפעיל תוך 28 ימים מיום הרכישה, בהנחה שקניתם את שואב האבק אצל משווק מורשה. כעת נותר רק לבחור את שואב האבק המתאים ולהזמין אותו לבית.

לא צריך סיבה כדי לקנות שואב אבק

ראינו ששואב אבק נטען, ובייחוד שואב האבק של שארק, הוא מוצר חשמלי ייחודי המסוגל לשדרג את הבית שלנו. לכן, לא באמת צריך סיבה כדי לקנות את שואב האבק. אבל אם אתם מחפשים סיבה בכל זאת, שואב אבק שארק הוא מתנה נהדרת לכבוד יום הולדת או כל אירוע אחר. כמו כן, רכישת שואב אבק הוא הזדמנות טובה לקנות מוצר שימושי באמת לבית.

כי ברגע שיש לכם שואב אבק איכותי, אתם יכולים להשתמש בו שוב ושוב במשך שנים ארוכות מבלי שהוא יתקלקל במהירות או ייצא מכלל שימוש. בזכות שואב אבק חזק, קל יותר לנקות את הבית והוא ייראה נקי יותר מכפי שהכרתם אותו.