צפו: צרחות נגד הקורונה

מיזם חדש של ממשלת איסלנד מציע לכם להיפטר מתסכולים בדרך יצירתית במיוחד

מתנאל ראט , א' באב תש"פ

צפו: צרחות נגד הקורונה-ערוץ 7
פשוט להשתחרר
צילום: iStock

אם אתם מרגישים מתוסכלים מהזמן האחרון- אתם לא לבד. כאשר העולם כולו חווה טלטלות קשות, יש גם מי שרוצה לעזור לכולם לפרוק את התסכול שלהם. מיזם איסלנדי חדש מאפשר פריקת כעסים על ידי שליחת צעקות הישר אל הרי איסלנד הקפואים.

המצב המתסכל שחווה העולם, יחד עם הפסקת הטיסות והתיירות, הוביל את משרד התיירות האיסלנדי לפתוח אתר יצירתי במיוחד. האתר מזמין גולשים מרחבי העולם לשלוח את צעקות התסכול שלהם אל המרחבים הפתוחים של איסלנד, תוך כדי המלצות להזמנת טיסות עתידיות לאזור.

באתר המיזם, נכתב: "עברתם הרבה השנה ונראה שאתם צריכים את המקום המושלם להוציא את התסכול החוצה. מקום גדול ורחב ידיים שמעולם לא נגעו בו- אתם צריכים את איסלנד". באתר, ניתן לשלוח את הצעקה המשחררת לאחד משבעה מיקומים שונים ברחבי איסלנד, כשבכל אחד מהם נמצא רמקול ייעודי שמשמיע צעקות מרחבי כל העולם אל השממה האיסלנדית.

יוזמי הרעיון טוענים שטיפול באמצעות צעקות הוא טיפול ידוע כבר עשרות שנים. לדבריהם, כאשר אנחנו צועקים אל עבר אזור פתוח וטבעי אנחנו יכולים לשחרר את כל הלחץ שאגור לנו בראש ולהירגע. כחלק מהטיפול, הם אף ממליצים לחשוב על הדברים המתסכלים, לנשום נשימה ארוכה ורק אז לתת לצעקה להשתחרר.

אמנם לא ברור עד כמה אפשר לשחרר את הלחץ רק על ידי צעקות, אבל ברור שהן מעלות קצת את מצב הרוח. אז אם גם אתם רוצים לצעוק אל הרי איסלנד השוממים מוזמנים לקחת נשימה עמוקה ופשוט להוציא את זה החוצה.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!