צפו: שיחת זום עם חמור

שיחות זום משעממות אתכם? אולי תנסו להוסיף חמור לשיחה

מתנאל ראט , ב' באב תש"פ

צפו: שיחת זום עם חמור-ערוץ 7
בא לפה הרבה?
צילום: iStock

שיחות זום אולי מאפשרות לחברות לערוך פגישות עבודה ממרחק, אבל הן לא בדיוק הכלי הכי מעניין בעולם. בדיוק בגלל זה החמור באקוויט נשלח למאות שיחות זום ברחבי העולם בשביל להעלות חיוך גם ברגעים משעממים במיוחד.

באקוויט החמור הפך בחודשים האחרונים לכוכב רשת בשיחות זום ברחבי העולם. באקוויט בן ה-12 מצטרף לשיחות זום משעממות במיוחד ומשתדל להרים את האווירה יחד עם עוד כמה חברים מהחווה.

מי שהגה את הרעיון להכניס חמור לשיחות זום הוא טים פורס, הבעלים של בית מחסה לחיות, שהקים את המיזם על מנת להשיג מימון שיעזור לו להאכיל את החיות בתקופת הקורונה. פורס מציע לבעלי חברות עסקיות לעודד את העובדים בתקופת הקורונה ולתת להם הזדמנות לצחוק קצת במהלך פגישות העבודה.

כחלק מהפריצה לשיחה, פורס עורך סיור קצר בחווה בו ניתן לפגוש את חיות החווה בזום וגם לנסות לדובב את באקוויט דרך המסך. לדברי פורס, עד הקורונה הוא מימן את האוכל של חיות החווה בעזרת תרומות של מבקרים, אבל בעקבות התפרצות הקורונה הוא נאלץ למצוא דרכים חלופיות להגיע אל תורמים.

המיזם היצירתי הצליח הרבה מעל המתוכנן, עם למעלה ממאה שיחות זום בחודשים האחרונים. עם הזמן, פורס אף הרחיב את הפריצות שלו לשיחות הזום, וכעת הוא אפילו מציע סיורים מתוכננים ואף ארגון ימי הולדת דרך הזום.

אז אם גם לכם נמאס קצת משיחות וידאו עם בני אדם- מוזמנים לנסות להכניס חמור לשיחה ולראות איך כל הפגישה משתנה.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!