מירי רגב: הצטרפו לפורום ציון וירושלים בליכוד

שרת התחבורה נפגשה עם אביחי בוארון, יו"ר פורום ציון וירושלים, "עם שם כזה איך אפשר שלא להתפקד?''.

ערוץ 7 , ג' באב תש"פ

שרת התחבורה מירי רגב נפגשה השבוע עם יו"ר פורום ציון וירושלים בליכוד, עו"ד אביחי בוארון, וקראה למתיישבים ולאנשי הציונות הדתית להתפקד למפלגת השלטון.

"אני שמחה להיות כאן עם חברי אביחי בוארון. פורום ציון וירושלים - עם שם כזה איך אפשר שלא להתפקד?!" שאלה רגב בחיוך והוסיפה, "אני שמחה שהצטרפת, אתה וחברים נוספים לליכוד. הליכוד היא מפלגה גדולה. מפלגה עממית.

''מי שבאמת רוצה להשפיע צריך להתפקד לליכוד, ויש מה להשפיע גם בהתיישבות וגם בכלל בעשיה הרחבה, עשיה לאומית, חברתית, כלכלית למען מדינת ישראל ולמען החברה הישראלית. אז אני קוראת לכם לבוא להצטרף למפלגת הליכוד, לתת לנו את הכוח וביחד לעשות, למען עם ישראל, ארץ ישראל ותורת ישראל. יישר כוח".

בוארון ברך את השרה על פועלה: "אני מברך אותך השרה רגב גם על העשיה הברוכה בתחבורה בדגש על יו''ש ובכלל, וגם עכשיו עם מינוייך לנציגת הממשלה בוועדה למינוי שופטים. בעזרת ה' נמשיך לשתף פעולה למען ההתיישבות, למען המשפט ולמען עם ישראל. ברוכה תהיי".

הפגישה בין בוארון לרגב עסקה בנושא התחבורה ביו"ש. השרה סיפרה על כוונתה לקדם את מסילת הרכבת המזרחית המובילה מבית שאן לדרום הארץ ועל תוכניתה להמשיך את סלילת כביש 5 מאריאל בואכה מעלה אפרים ועד לבקעת הירדן, שיצמצם את זמן ההגעה מהבקעה למרכז הארץ.