עולים לכיתה י"ב? נפתחה ההרשמה לגלי צה"ל

גלי צה"ל, יחידת ההסרטה, תזמורת צה"ל והפקה: החלה ההרשמה למיונים לאשכול הווי, תקשורת ועיתונאות צבאית.

ערוץ 7 , ה' באב תש"פ

עולים לכיתה י"ב? נפתחה ההרשמה לגלי צה"ל-ערוץ 7
גלי צה"ל
צילום: Tomer Neuberg/Flash 90

אוהבים לכתוב פוסטים בפייסבוק? חזקים בסטורי? שרים בלי סוף במיוזיקלי? מצלמים ועורכים סרטונים ביוטיוב? מנגנים בחצוצרה או בגיטרה? יש לכם הזדמנות להשתבץ בתפקידים רבים בצה"ל שנדרשים להם ניסיון וכישרון. ההרשמה למיונים לאשכול הווי ותקשורת יוצאת לדרך.

ההרשמה נמשכת עד תאריך ה-4 באוקטובר 2020.

המיונים לאשכול הווי, תקשורת ועיתונאות צבאית מיועדים למלש"בים, שעולים לכיתה י"ב, אשר מתגייסים בין התאריכים 1.7.2021 ועד ל- 1.5.2022 ואינם מיועדים לתפקידי לחימה.

כדי להירשם יש להתחבר לאזור האישי באתר המתגייסים של צה''ל, וללחוץ על מילוי שאלון ההרשמה תחת הדמות "נועה". כמו כן, ניתן להתמיין במקביל לכמה מיעדים אלה.

הכירו את 5 תפקידי אשכול הווי ותקשורת:

1. עיתונאות צבאית בגלי צה"ל (מיונים בחודש נובמבר - דצמבר 2019)
העיתונאים בגלי צה"ל משתלבים בתפקידי הפקה, הכנת כתבות, עריכת ניו מדיה, עריכה מוסיקלית, הגשה וקריינות בתחנות הרדיו הצבאיות המוכרות.

2. תזמורת צה"ל (מיונים בחודש נובמבר-דצמבר 2019)
התזמורת היא יחידה טקסית וכוללת נגנים במגוון כלים ביניהם אבוב, חליל, פיקולו, קלרינט, סקסופון, חצוצרה, טרומבון, קרן יער, בריטון, טובה, כלי הקשה, קלידים, פסנתר וגיטרה בס או חשמלית.

3. יחידת ההסרטה (מיונים בחודש ינואר 2020)
ביחידות ההסרטה השונות של צה"ל קיימים מגוון תפקידים כמו מפיק/ה, עורך/ת וידאו, תסריטאי/ת, צלם/ת סטילס ווידאו, גרפיקאי/ת, אפטריסט/ית, מתעד/ת מבצעי/ת (מיועד לבעלי פרופיל 82 ומעלה) ועוד.

4. להקה צבאית (מיונים בחודשים נובמבר-דצמבר 2019)
חיילי הלהקות הצבאיות מופיעים בפני חיילים באירועים צבאיים ומייצגים את צה"ל בכנסים רשמיים ואזרחיים.

שירה ונגינה: הזמרים והנגנים בלהקות הצבאיות מופיעים באירועים וטקסים בכלל יחידות צה"ל ובאירועים ממלכתיים ומשרתים בתפקידי שירה ונגינה בקלידים, גיטרה, גיטרה בס או תופים.

המתמיינים למקצוע השירה נדרשים ללמוד לבצע שני שירים: שיר אחד קצבי ושיר אחד שקט. את השירים יש לבחור מתוך הרשימה המצורפת כאן.

5. הפקה: המפיקים משמשים כמפקדי חיילי הלהקות והרכבי התיאטרון ואחראים על תיאום הופעות, הפקת אירועים צבאיים וממלכתיים לצד פרויקטים ייחודיים.

הפעלת מערכות הגברה (סאונד): הסאונדמנים מתפעלים מבחינה טכנית את ציוד ההגברה בהופעות הלהקות והרכבי התיאטרון ובאירועים צבאיים וממלכתיים.

6. תיאטרון צה"ל (מיונים בחודשים נובמבר-דצמבר 2019)
חיילי תיאטרון צה"ל מופיעים ומייצגים את צה"ל בתפקידי משחק באירועים שונים בפני חיילים ואזרחים.