תנועות הנוער קיפלו את אוהל המחאה

המחאה הצליחה: תנועות הנוער ישובו לפעילות סדירה. הערב התקיים מסדר קיפול אוהל המחאה של תנועת הנוער עזרא בגן הוורדים הסמוך לכנסת.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ז' באב תש"פ

לאחר שבשבועות האחרונים התקיימה מחאה בהובלת תנועת הנוער עזרא בדרישה מהממשלה לאפשר להם להמשיך לפעול לצד ההנחיות וההגבלות, היום (שלישי) התקבל אישור. הערב תנועת עזרא קיימה מסדר קיפול אוהל המחאה מול הכנסת

בשבועות האחרונים תנועות הנוער בישראל הצטרפו יחד למחאה שהובילה תנועת הנוער עזרא בדרישה מהממשלה לאפשר להם להמשיך לפעול במהלך הקיץ לצד ההנחיות וההגבלות שניתנו בשל נגיף הקורונה.

במסגרת המחאה התקיימה הפגנה של כלל התנועות מול הכנסת בה השתתפו למעלה מ- 1,000 חברי התנועות, הוקם אוהל מחאה אל מול הכנסת שפעל בשבועיים האחרונים אליו הגיעו עשרות פוליטיקאים כדי להביע תמיכה, והתקיימו הפגנות מקומיות בתיאום עם הרשויות.

היום ניתן אישור ממשרד הבריאות. לחזור לפעילות בסניפים. לאור זאת, תנועת עזרא קיימה מסדר קיפול של אוהל המחאה. המסדר התקיים על פי ההנחיות של משרד הבריאות.

מזכ"ל תנועת עזרא, שאול דה מלאך אמר: "אנו מברכים על האישור שניתן לתנועות הנוער לחזור לפעילות, ומודים לשר זאב אלקין ולמנכ"ל המשרד מרדכי בניטה על האוזן הקשבת ועל המאמצים הרבים להחזרת הפעילות. תנועות הנוער הן החוסן של מדינת ישראל. האישור הוא מהלך מנהיגותי. כלל הסניפים קיבלו את ההנחיות ויקפידו על שמירה עליהם ללא פשרות".טוען....