תשעת הימים והר הבית: רבנים מהציונות הדתית בקריאה מיוחדת

הרב בניהו ברונר, הרב יהודה קרויזר, הרב אלישע וולפסון ורבנים נוספים יוצאים בקריאה מיוחדת להיות שותפים בפעילות מטה ארגוני המקדש

בשיתוף מטה ארגוני המקדש , ז' באב תש"פ

הרב בניהו ברונר, נשיא ישיבת ההסדר בצפת, הרב יהודה קרויזר, רב היישוב מצפה יריחו, הרב אלישע וולפסון ורבנים נוספים מהציונות הדתית, יוצאים בקריאה מיוחדת לציבור לרגל תשעת הימים, להיות שותפים בפעילות מטה ארגוני המקדש והר הבית, הפועל למען הר הבית ויוצא כעת במבצע גיוס המונים.

הרב ברונר מסר בסרטון שצולם על הר הבית: "אנחנו נמצאים בימי בין המצרים. חז"ל אומרים שזו אבלות ישנה - היא כבר יותר מדי ישנה. המטרה שלנו היא שהאבלות הזו תסיים. האבלות הזו יכולה להסתיים רק על ידי זה שאנחנו נגאל את המקום. לכן אני רוצה לברך את כל מי שיטרום למטה ארגוני המקדש ביד נדיבה כדי שיוכלו להמשיך את פעילותם ביתר שאת וביתר עוז לגאולת הר הבית ומקום המקדש".

הרב קרויזר יצא אף הוא בקריאה להיות שותפים בתרומה למטה ואמר כי "המקדש ייבנה על ידי עשייה בפועל - על ידי עלייה להר, לימוד ענייני המקדש וניסיונות מעשיים ללימוד כדי להביא לבניין המקדש. כדי להיות שותפים בעשייה, אפשר להיות שותפים גם בפעילות מטה ארגוני המקדש, שפועל רבות, מעודד עלייה, מוציא פרסומים על חשיבות המקדש, מטה שמקרב בעשייה בפועל את כל ענייני המקדש. לכן דווקא בימים האלה, בהם כל אחד רוצה לא רק להתאבל על החורבן, אלא גם לעשות למען בניין המקדש, אין כמו להיות שותפים בתרומה למטה ארגוני המקדש".

רבנים בהר הבית
צילום: מטה ארגוני המקדש והר הבית

הרב אלישע וולפסון הוסיף: "יש אנשים שמוסרים נפש יום יום כדי שהאפשרות להגיע להר הבית בקדושה ובטהרה תהיה כבני מלכים. ופה צריך להגיד יישר כוח גדול למטה ארגוני המקדש, עושים ימים ולילות, למען עם ישראל, למען השכינה הקדושה, למען מקום מקדשנו. אשרי כל מי ששותף ונותן מהונו לדבר הגדול הזה. חזקו ויאמץ לבבכם כל המייחלים לה'".

נענים לקריאת רבני הציונות הדתית ונעשים שותפים בהמשך הפעילות של מטה ארגוני המקדש! >

מטה ארגוני המקדש והר הבית יצא בשבוע האחרון בקמפיין גיוס המונים, לרגל תשעת הימים, בהם מציינים את חורבן המקדש. עד כה, נרשמה היענות ציבורית מרשימה לפרויקט המיוחד, כאשר מחצית מסכום היעד כבר גויס.

במטה מוסרים כי "זה הזמן להיענות לקריאת גדולי הרבנים, ולפתוח את הלב כדי שנוכל להמשיך לפעול במסירות למען בית ה' והר הבית. בזכות פעילות המטה בשנים האחרונות הוכפלה ושולשה כמות היהודים המבקרים בהר, השוטרים מתייחסים אל היהודים העולים להר באדיבות, וכיום המשטרה אף מאפשרת לקיים תפילות שקטות בהר, מה שעד לפני כמה שנים בודדות היה נראה בגדר חלום בלבד. כדי שנוכל להמשיך בעשייה הברוכה הזו – השתתפו עימנו".

ממשיכים את המהפכה! לרגל תשעת הימים, לוקחים חלק בפעילות והעשייה למען ריבונות יהודית בהר הבית >