זמן שווה חיים

זמן שווה כסף. אם רק היינו מקבלים שקל על כל פעם ששמענו את המשפט הזה...אבל מה לגבי זמן שווה חיים?

תוכן שיווקי , ח' באב תש"פ | עודכן: 14:08

זמן זה חיים
זמן זה חיים
עמיר נצר - עין טובה.

אם קרוב משפחה ממתין להשתלת כליה או חלילה אתם עצמכם, אז לא רק ששמעתם – אתם חיים אותו. התופעה של המתנה להשתלת כליה בארץ היא תופעה נפוצה. כמה נפוצה? רק השנה נכנסו 840 איש לרשימת ההמתנה. אך יותר מכך, זו תופעה כאובה מאד. כמה כאובה? מידי שנה 1,600 איש (!!!) מתים בעודם ממתינים. פשוט כך. חברת מד-ליד החליטה להיכנס לתמונה בכל הכוח ולהציע שירות מהפכני לכל אדם שנזקק להשתלת כליה.

תוצרת הארץ

חברת מדליד היא חברה תוצרת הארץ. לבעלי החברה ועובדיה יש ניסיון של 15 שנה, והם פועלים ביתר שאת לסייע לכמה שיותר אנשים שסובלים מאי ספיקת כליות ונמצאים בסכנה ממשית.

חשוב לציין שמדליד פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם עשרות מרפאות ברחבי העולם במסעה להצלת חיים. המהפכנות שהחברה מציעה ניכרת בכמה היבטים: הייעוץ, האבחון המוקדם, מהירות הטיפול, היעילות המוכחת, המקצועיות, האנושיות והעזרה הפיננסית.

חשוב ולגמרי בחינם

במידה ותפנו למדליד תיווכחו שהייעוץ שלהם הוא לגמרי בחינם. וזה חשוב מאד. מדוע? כי הייעוץ הראשוני הוא אחד השלבים החשובים ביותר בטיפול. בייעוץ תוכלו לספר מהם התסמינים ששמתם לב אליהם, וכך לדעת מה עליכם לעשות בשלב הראשוני כדי להימנע מהידרדרות. כמו כן, במידת הצורך תופנו באופן מיידי לבדיקות פשוטות של תפקודי כליות, דם ושתן. בדיקות אלה ישקפו במדויק את מצב הכליות שלכם.

חשוב לזכור - בתהליך הזה כל דקה חשובה משום שאם יש בעיה, כל דקה כרוכה בהחמרת הבעיה. לצערנו, אומרים בחברה, לא תופנו לבדיקות הללו על ידי רופא המשפחה שלכם עד שיהיה מאוחר מידי, כלומר עד שתעמדו בפני שתי ברירות: דיאליזה או השתלה. המשמעות היא אחת: נזק בלתי הפיך. בנוסף, מדגישים בחברה כי ניתן גם ייעוץ לטיפול מונע – שמירה על אורח חיים בריא, תזונה מאוזנת ושלווה עד כמה שניתן על מנת שלא להגיע כלל לכשל כלייתי.

שמחים וטובי לב

במידה ונמצא בבדיקות כי עליכם להגיע לדיאליזה או להשתלה ההמשך תלוי במקום שבו תהיו. ולמה הכוונה? אם תהיו בקופת החולים שלכם, סביר להניח שעד מהרה תמצאו את עצמכם מחוברים למכונת דיאליזה, וסובלים מתופעות לוואי קשות.

תופעות משבשות חיים כגון: גרד, כאבי ראש, בחילות, הקאות ואין אונות. תופעות שיגררו הפרעות בעבודה וביכולת הפרנסה וכן בחיי הזוגיות. כי ככה זה במערכת הבריאות - המדיניות היא להמליץ על דיאליזה ולא על השתלה. למה? בחברה טוענים כי התשובה טמונה בשיקולים כלכליים, שכן עובדתית התגמול על דיאליזה עולה על זה של השתלה.

קשה לכם לעכל? הנה נתון נוסף קשה שבעתיים: ההמלצה היא חד משמעית לדיאליזה שעמה יכול האדם לחיות עד שש שנים, בעוד שרשימת ההמתנה להשתלה אורכת 8-12 שנים. בקיצור מדובר במסע רווי ייסורים עם סוף עצוב מאין כמוהו ברוב המקרים.

מטופל דיאליזה
צילום: עמיר נצר - עין טובה.

אולם, אם תהיו בחברת מדליד, הסיפור שלכם יראה אחרת לגמרי. יתכן שתחוברו לדיאליזה (למספר חודשים ולא שנים!), אך חשוב לציין שבמדליד ניתן לעבור השתלה גם ללא דיאליזה כל עוד הכליות לא קרסו לחלוטין.

יש לכך יתרון גדול גם מבחינת ההימנעות מתופעות הלוואי הקשות הכרוכות בדיאליזה וגם מבחינת הארכת חיי השתל החדש והפחתת הסיכון שבביצוע ההשתלה. כך או כך, תוך מספר חודשים תהיו כבר אחרי ההשתלה שמחים וטובי לב. לא מדובר בתהליך פשוט, אך מדובר בתהליך שבפירוש אפשר לכנות אותו תהליך VIP.

בלתי נתפס

במסגרת אותו תהליך שחברת מדליד מציעה מטופליה לא צריכים לדאוג לדבר. החברה מספקת עבורם את כל הצרכים מא' ועד ת'. ראשית היות וההשתלה מתבצעת בחו"ל שכן שם הניסיון הוא הרב ביותר בהשתלות מסוג זה, החברה דואגת לנוחות מרבית. זאת מתוך הבנה שכשכואב רוצים להיות הכי קרוב לבית. לכן, מטופלי החברה מוטסים במחלקת עסקים, ומקבלים עוזר פרטי, מתרגם ואחות שצמודה אליהם בכל עת.

בקיצור הם לעולם לא מרגישים חוסר אונים כפי שחולים רבים מרגישים לא פעם ולא פעמיים כשהם עוברים הליך טיפולי קשה בבתי חולים. כמו כן, לצד האנושיות והנוחות החברה מספקת את השירות המקצועי ביותר. כל ניתוח מבוצע על ידי מנתחים מן המעלה הראשונה – פרופסורים או מנהלי מחלקות עתירי ניסיון. לא פחות. והמספרים? הם מדברים הכי חזק והכי ברור, גוברים על כל תיאור שנעלה כאן: 98 אחוזי הצלחה. זהו הנתון הבלתי נתפס של ההשתלות המוצלחות שמבוצעות דרך החברה.

לא עניין של מזל

האנושיות במדליד באה לידי ביטוי כבר למן הרגע הראשון. נציגי החברה מדגישים שכל אדם שיכנס בדלתות החברה ירגיש מיד שרואים אותו, שמתייחסים אליו קודם כל כאל אדם ולא כאל עוד נתון סטטיסטי. ישנם מטופלים שחוו רופאים במערכת הציבורית שראו אותם במלוא מובן המילה, רופאים טובים לכל הדעות, אולם ישנם כאלה שחוו רופאים שבקושי הרימו עיניהם ממסך המחשב... במדליד לא תצטרכו לקוות שתגיעו לרופאים מהסוג הראשון אלא תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שבמאת האחוזים תגיעו לרופאים שיראו אתכם. במדליד, כך מדגישים בחברה, זה לא עניין של מזל או "על מי אתם נופלים", זה עניין של מדיניות ברורה.

אנושיות
צילום: עמיר נצר - עין טובה.

החדשות הטובות

ישנן עמותות רבות שנרתמות לסייע בהיבט הכספי לאנשים שזקוקים להשתלה. ולראייה אנשים שלא יכלו להרשות לעצמם את ההליך, ובכל זאת הצליחו לגייס את הכסף ולעבור בהצלחה את ההשתלה.

חברת מדליד מסייעת ללקוחותיה לדבר עם אותם אנשים וללמוד מהם כיצד לגייס את הכסף הנדרש לביצוע ההשתלה. כמו כן בחברה מבטיחים כי אף אדם לא יקפח את חייו בשל העובדה שכיסו ריק או ריק למחצה. החיים יקרים מידי הם אומרים. יקרים באופן שלא ניתן לכמת בסכום כספי, ולכן יעשו הכל על מנת לסייע לאותו אדם.

איך ניתן ליצור קשר עם החברה?

במידה ואתם חוששים לכשל כלייתי שלכם או של אחד מיקיריכם או שהחשש שלכם כבר חלילה מאומת תוכלו ליצור קשר עם החברה בטלפון שמספרו: 03-3760762,

במייל - medlead@fly-medlead.com או דרך האתר http://medlead.co.il/.

בהצלחה!