נתניהו נגד ערוץ 12: "מטייח הסתה''

"מצער שבעיצומו של משבר הקורונה, ודווקא ביום הזה, בוחרים בערוץ 12 להמשיך במסע של פילוג ופייק ניוז", האשים ראש הממשלה.

ערוץ 7 , ט' באב תש"פ

נתניהו נגד ערוץ 12: "מטייח הסתה''-ערוץ 7
בנימין נתניהו
צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

ראש הממשלה בנימין נתניהו תוקף בחריפות את ערוץ 12 ומאשים כי חברת החדשות מטייחת את ההסתה של השמאל הקיצוני לרצוח את ראש הממשלה.

''מצער שבעיצומו של משבר הקורונה, ודווקא ביום הזה שההיסטוריה לימדה אותנו שעוצמתנו היא באחדותנו, בוחרים בערוץ 12 להמשיך במסע של פילוג ופייק ניוז", כתב נתניהו בפייסבוק.

''ערוץ 12 מטייח את ההסתה לרצח ראש הממשלה מצד השמאל הקיצוני, ומנסה להדביק לו פייק אחריות לאלימות בהפגנות השמאל. אתמול העלילו בחדשות 12 שראש הממשלה עומד מאחורי קבוצת בריונים שתקפה בתל אביב. היום נחשף השקר כשהתברר שמדובר בכלל בקטטה בין אוהדי כדורגל יריבים.

''היום הוסיפו עלילה חדשה, כאילו ראש הממשלה עומד מאחורי פוסט שקורא לרצוח את ראש הממשלה. אנו דורשים מיחדת הסייבר של המשטרה לחשוף מייד מי עומד מאחורי הפוסט הזה. גם השקר הזה יתברר במהרה, כי במשך תקופה ארוכה התלוננו אנשי ימין על הפרופיל המסית 'דנה רוט'".

נתניהו הוסיף: ''כל מי שמטייח את ההסתה לרצח ראש הממשלה ומשפחתו - הוא שותף להסתה. ערוץ 12 עושים את כל זה כדי להסתיר את ההסתה המסוכנת נגד ראש הממשלה. שתפו את האמת''.

בתוך כך, יחידת להב 433 של המשטרה תבדוק מי עומד מאחורי פרופיל הפייסבוק שקרא לרצח נתניהו. ראש הממשלה הגיש תלונה במשטרה בעקבות האיומים.