מתן כהנא חוגג יום הולדת ללא

בחדר הסיעה של "ימינה" הפתיעו השבוע את ח"כ מתן כהנא וחגגו לו יום הולדת 48. כיאה לח"כ סרוג, נושאי השיחה שעלו בחגיגת יום ההולדת היו השבט שלו בבני עקיבא והגיל בו התגייס לצבא. 7 ברנז'ה יודעים: טעמנו והעוגה הייתה סוף הדרך.

האושייה והסאטיריקן הסרוג אמיר מויאל חבק השבוע את ספרו הקומי השני "במחשבה שנייה" בהוצאת "ידיעות ספרים". יש לציין כי המושג חבק כמעט נכון פה, משום שבגלל טעות אנוש, על אף שמאות כבר הזמינו וקיבלו את הספר, מויאל עצמו טרם קיבל אותו לידיו. על כך הוא אמר ל-7 ברנז'ה: "קצת כמו שיוולד לך ילד, ואתה רואה איך הרבה אנשים מרימים אותו לפניך".

במחשבה שנייה, אמיר מויאל
צילום: אמיר מויאל

הזמר והשדרן ישי לפידות יחד עם אושיית הרשת החרדי שוקי סלומון בילו השבוע באיצטדיון בלומפילד אך לא לשם משחק כדורגל. הם הצטלמו שם לקליפ שילווה את "שיר השמחה" שכתב והלחין סלומון ואותו מבצעים שניהם השיר יצא בט"ו באב. ראינו נכון? לצורך הקליפ התאספו על דשא האיצטדיון מכוניות יוקרה לצד מכוניות אספנות. יהיה מעניין.

הצצה ל"שיר השמחה" דודי קפלר

הרבנית ימימה מזרחי ויקרת פרידמן, מו"לית 'פרשה ואשה', הגיעו למשרד הפרסום 'אשחר & more' להתייעצות קריאייטיב מיוחדת עם שירה אליצור וענבל וייס. על מה הן דיברו שם? כמובן על היומן החדש של הרבנית לשנת תשפ"א, שרואה אור ממש בימים אלה.

מימין: ימימה מזרחי, ענבל וייס, יקרת פרידמן, שירה אליצור
צילום: שירה אליצור

תאגיד השידור 'כאן' צירף לשורותיו השבוע "עיתונאי יד שנייה עם ותק של עשור וחצי במקצוע והתמחות בחדשות", הלא הוא עקיבא נוביק שסיים את דרכו בחדשות 13 במסגרת תכנית הצמצומים. נוביק מצטרף לחטיבת הדיגיטל של התאגיד. בדוק זה פוטושופ: מה עושה טבעת נישואין על היד של עקיבא נוביק?

נוביק מצטרף לתאגיד
צילום: כאן

בשבוע שעבר שמחנו על מינויו של יועץ התקשורת הסרוג נבו כץ ליועץ החקיקה של ראש הממשלה בנימין נתניהו. השבוע עקבנו בדריכות והתרגשנו מהברכות החמות להן זכה כץ מפי ראש הממשלה בישיבת סיעת הליכוד ובשידור חי בערוץ הכנסת. ראש הממשלה מברך: "הצלחה לך זה הצלחה לכולנו". או כמו שאומר האושייה צבי אשכנזי "הצלחתך הצלחתנו".

נתניהו מברך את נבו כץ ערוץ הכנסת

לאחר שמדור 7 ברנז'ה ליווה את פרידת משרד יחסי הציבור של קובי סלע ממנהלת המשרד טובי שפיגל הירשלר, אנו שמחים לעדכן כי היא החלה את הרילוקיישן המשפחתי והתמקמה במיאמי שבארצות הברית. טיפ חשוב מאיתנו: השמש אולי קופחת בחוץ, אבל כדאי להצטייד בשבוע הבא במטרייה בכל יציאה מהבית.

טובי שפיגל הירשלר במיאמי
צילום: טובי שפיגל הירשלר

הזמרים וחברי הנפש, חנן בן ארי ואלישע בירנבאום, נפגשו השבוע לדבר על החיים ועל תקופת הקורונה. בירנבאום אמר ל-7 ברנז'ה: "חידדנו את העפרונות להמשך, זה היה פשוט להתמלא באנרגיות טובות". 7 ברנז'ה מקווים: מה עם שיר משותף?

חנן בן ארי ואלישע בירנבאום
צילום: באדיבות המצולם

בישיבת מצפה רחובות מסכמים שנה ראשונה. לקראת פתיחת מחזור ב' הגיעו רבני הישיבה לפגישת הכנה והכוונה עם נשיא הישיבה הרב שבתי סבתו. דברו במספרים: בשנה הבאה ילמדו בישיבה למעלה מ-100 תלמידים.

ישיבת מצפה רחובות בפגישה עם הרב שבתי סבתו
צילום: ישיבת מצפה יריחו

העיתונאי ואיש 'TPS' אהוד אמיתון, שנבחר לאחרונה כחבר הועד המנהל בעמותה להנצחת מורשת הלח"י, ערך סיור במוזיאון לח"י "בית יאיר" ליועץ התקשורת אודי טנא, שכותב את עבודת הדוקטורט שלו על מנגנון התקשורת והעיתונות במחתרת הלח"י. אהוד את אהוד מסכמים: נעשה הכל כדי שמורשת הלח"י לא תמוש מהציבוריות הישראלית.

אהוד אמיתון ואודי טנא
צילום: באדיבות המצולם

7 ברנז'ה מברכים את הרב נתנאל אלישיב ממכינת בני דוד ביישוב עלי, לרגל צאת ספרו החדש, דברים טובים, 2 כרכים של דברי תורה ודרשות על פרשות השבוע ומועדי ישראל. לשאלת רבים: הספר יצא בהוצאת הבית שלו, מכון בניין התורה.

הרב נתנאל אלישיב מעניק את ספרו לסיוון רהב מאיר
צילום: ללא קרדיט
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו