שרה נתניהו: גם אני והילדים שלנו הם בני אדם

רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו פרסמה סרטון ותמונה שבה היא נראית עם הכלבה נארה בחצר בית ראש הממשלה, כדי להדוף את גל השמועות בעניינה.

"אני בן אדם, וכולנו אנשים שחשים את הכאב הזה", אמרה שרה. ''בואו ננצל את האנרגיות החיוביות ונעשה שיהיה לכולנו ביחד יותר טוב".

בימים האחרונים התגברו השמועות בנוגע למצבה של שרה, במיוחד על רקע הפגנות השמאל האלימות מול המעון הרשמי בבלפור.

טופז לוק, יועץ הניו-מדיה של ראש הממשלה, אמר לגלי צה''ל כי "שלומה טוב. אני מבטיח שבקרוב יהיה סרטון ממנה שאומר שהכל בסדר".

בהמשך הראיון טען שההסתה נגד ראש הממשלה נתניהו היא ממשית, ואף הביאה לשינוי בהערכת המצב בנוגע לאבטחה סביבו.

"האבטחה סביב ראש הממשלה תוגברה בגלל ההפגנות", הוא סיפר, ואף סימן את מי שלדעתו אחראים לכך, "אנחנו רואים את העמותות שמקדמות את זה, הקרן החדשה, דרכנו. יש הסתה עמוקה ולא מגנים אותה".

לוק התייחס גם לאיומים על ראש הממשלה ברשתות החברתיות, "יש איומים על נתניהו, יש אנשים אמיתיים בשר ודם מאחורי זה".

"ראיתי עכשיו ציוץ שאומר שמדובר בבוטים שמאיימים, זה ממש לא נכון", הוסיף לוק בתגובה לטענות שמקורם של מהאיומים הוא בפרופילים פיקטיביים שפעילותם מוזרה, ונועדה להסיט את הדיון הציבורי מהמחאה נגד ראש הממשלה.

מתנועת דרכנו נמסר בתגובה לטענות, "גם בתשעה באב הם לא מפסיקים להסית. אין ספק שההסתה שלנו יוצאת דופן. העזנו אתמול לארגן אירוע קריאת מגילת איכה עם מאות דתיים, רבנים ואנשי רוח בבלפור. מציעים לראש הממשלה ולצוותו להתמקד בכתבי האישום החמורים, בירידה בסקרים ולא בהסתה".