"התינוק מחפש אבא אני לא עומדת בזה"

לפני כשבועיים הלך לעולמו בפתאומיות מוטי היינמן ז"ל תושב בית שמש בן 46 ואב לתשעה ילדים.

תגיות: שערי צדק
בשיתוף קופת העיר , י' באב תש"פ

הלוותו של מוטי
הלוותו של מוטי
קופת העיר

לפני כשבועיים הלך לעולמו בפתאומיות מוטי היינמן ז"ל תושב בית שמש בן 46 ואב לתשעה ילדים הוא הותיר אחריו אלמנה ותשעה יתומים כשהקטן מביניהם בן שנתיים בלבד.

בימים האחרונים מפרסמת רעייתו פוסט כאוב בו היא מתארת את הימים שאחרי השבעה ומשתפת בקשיים המנטליים והכלכליים שמלווים אותם בימים אלו.

לפוסט המלא הקליק כאן>>>

מוטי ז"ל נולד בבית וגן לאביו יצחק היינמן, עם נישואיו עבר להתגורר בעיר בית שמש והקים משפחה טובה עם תשעה ילדים מוכשרים.

לפני כשבועיים מוטי קיבל אירוע מוחי פתאומי ופונה לבית החולים במצב קשה. למרות מאמצי הרופאים לייצב את מצבו, הוא המשיך להידרדר במהירות וביום שישי האחרון נפטר כשהוא בן 46 בלבד.

מכריו מספרים על דמות אצילית וקורנת שהשרתה אוירה נעימה בכל הסביבה. "מוטי הקפיד על לימוד הדף היומי בכל מחיר והשתדל תמיד לתת מקום מרכזי ללימוד התורה לצד עבודתו לפרנסת המשפחה. הוא דאג לבטא הכרת הטוב על כל דבר ונתן תחושה מיוחדת לכל מי שעמד לצידו"

בפוסט שפרסמה רעייתו בימים האחרונים היא משתפת בקונפליקט שמעיב עליה: מוטי ז"ל אף פעם לא רצה לבקש עזרה, אבל עכשיו כשהלך אני נאלצת להתחנן אליכם מכל הלב:

"אנא אל תשאירו אותי להתמודד לבד עם הכאב והדאגה הקיומית. תנו לי את הכח לעמוד על הרגליים ולו בשביל הילדים שאבדו את אבא... יהי רצון שאף פעם לא תדעו צער ונראה כולנו בנחמת ציון במהרה בימינו אמן!"

לתרומה הקליקו כאן>>>