10 הדיברות למציאת בן זוג באתר 'שבע ברכות'

מחפשים את הזיווג המתאים? קבלו 10 טיפים כדי שתוכלו להגיע אל המטרה הנכספת, ולמצוא את בן\בת הזוג שלכם

בשיתוף 'שבע ברכות' , י"ב באב תש"פ

עשרת הדדברות
עשרת הדדברות
צילום: אייסטוק

מחפשים את הזיווג המתאים? קבלו 10 טיפים חשובים לשימוש נכון באתר שבע ברכות, כדי שתוכלו להגיע אל המטרה הנכספת, ולמצוא את בן\בת הזוג שלכם

פרויקט 252 ממליץ לפנויים והפנויות להירשם לאתר 'שבע ברכות' על מנת להשיג הצעות איכותיות למציאת זוגיות. ההרשמה לאתר חינמית לחלוטין. כדי שההשתדלות הזו תהיה מושלמת, לפניכם 10 טיפים יעילים לפעילות נכונה באתר 'שבע ברכות', שיסייעו לכם להגיע אל המיועד/ת לכם:

1. התמונה שאתם שמים בפרופיל שלכם חשובה מאד. היא מספקת הצצה ראשונית ומהירה אליכם ואל החיים שלכם. קשר רציני נבנה, אמנם, על תכונות אישיות, אופי ומידות. אך התמונה חשובה גם היא, והא בוודאי משפיעה על האופן שבו משתמשים אחרים שמים לב אליכם. לכן שימו באתר תמונה ברורה שלכם כתמונת פרופיל. מומלץ להוסיף גם תמונות נוספות, כאשר המטרה היא שמי שמכיר אתכם מן התמונות, יוכל גם לזהות אתכם במציאות. הקפידו שתמונת הפרופיל תהיה תמונה שלכם בלבד, ללא אנשים נוספים.

2. הוסיפו לכרטיס שלכם תמונות נוספות, שבהן ניתן לראות משהו מן ההווי שלכם, מן החיים שלכם – תמונות עם הרקע של מקום המגורים שלכם וכן הלאה. משתמשים אחרים יוכלו להרגיש, באמצעות התמונות, אם הם יכולים להשתלב בהווי החיים שלכם.

3. כדאי להשקיע זמן ולמלא את כל הנתונים בפרופיל, גם את אלה שנראים לכם שוליים. הרבה אנשים לא יטרחו לפנות למי שהפרופיל שלו לא מלא. כאשר חסרים נתונים, זה יכול להראות על חוסר ביטחון, או על הסתרה מסיבה כלשהי, ולהרתיע משתמשים אחרים.

4. ספרו קצת על עצמכם, בכתיבה שוטפת ונעימה ככל האפשר. ספרו משהו מיוחד שמייחד אתכם – תחום שמעניין אתכם במיוחד, תחביב ייחודי שלכם – כל דבר שיוכל לגרום למשתמשים אחרים להתעניין בכם ולהתחבר למה שכתבתם. כתבו על עצמכם כאילו אתם מדברים אל האדם שאיתו תרצו להיפגש.

5. לא כדאי לכתוב רשימת דרישות מוגדרת ובלתי מתפשרת, אך מומלץ בהחלט לכתוב מה אתם מחפשים בבן/בת הזוג שלכם. כתיבה ברורה של מה שאתם מחפשים תסייע למשתמשים לזהות את עצמם כמתאימים, ולפנות אליכם. בנוסף, כתיבה ברורה מעניקה תחושה שהאישיות שלכם מגובשת.

6. אחרי שכתבתם על עצמכם, עברו שוב על מה שכתבתם. תקנו שגיאות כתיב, שגיאות לשון וניסוח שגוי. לעתים לא משנה עד כמה הפרופיל שלכם מרשים ומעניין, הוא עלול להיפסל מראש על ידי משתמשים שמעריכים אינטליגנציה ודיוק.

7. אל תהססו לפנות למשתמש/ת שמוצאים חן בעיניכם. זוהי בדיוק הדרך להכיר, ובעז"ה למצוא את הזיווג המתאים. לפני שאתם פונים, קראו את הפרופיל של המועמד/ת בעיון. בפנייה, מומלץ להתייחס לפרט מסוים שעניין אתכם, שמצא חן בעיניכם, שהפתיע אתכם וכדומה. כך יוצרים פנייה אישית ומעניינת, שגורמת לצד השני להגיב ולפתוח בהיכרות. מומלץ שלא לנסח הודעה קבועה שמתאימה לכולם, משום שהדבר מראה על חוסר רצינות.

8. צאו מתוך הנחה שהאדם אליו אתם פונים נמצא בבירור קשר ראשוני עם משתמשים נוספים באתר או מחוצה לו. לכן נסו ליצור הודעה מעניינת, כדי למשוך את תשומת הלב של האדם שאליו אתם פונים.

9. את הפניה הראשונה מומלץ לסיים בשאלה כלשהי, שתפתח את ההזדמנות להמשך שיחה וליצירה של היכרות.

10. דעו לסרב, וגם לקבל סירוב. אם קבלתם סירוב, אל תמשיכו ללחוץ ולהטריד. קבלו את הסירוב, והמשיכו לחפש. במקביל, אם הגעתם למסקנה שהאדם איתו אתם מדברים לא מתאים לכם, אמרו זאת בנימוס. אל תחששו גם לסרב לפגישה או לשיחת טלפון, אם אתם מרגישים שזה עדיין לא הזמן המתאים. עם זאת, נסו להרגיש מתי הזמן המתאים להתגמש, ולהסכים לפגישה או לשיחה גם אם לא תכננתם זאת מראש. זוהי הדרך לבנות היכרות טובה.

זהו. עכשיו שאתם יודעים איך להשתמש באתר בצורה נכונה, נשאר לכם רק ליישם, וכמובן להתפלל, שתזכו לפגוש במהרה את הזיווג המתאים לכם. בהצלחה!

ומי יודע? אולי גם השידוך שלכם ממתין לכם באתר? היכנסו עכשיו לאתר שבע ברכות – אתר ההיכרויות הגדול בישראל לדתיים - ללא תשלום.