שכפול מפתחות
שכפול מפתחות iStock

אומנם תחילה נדמה כי שכפול של מפתחות לבית או לרכב זוהי פעולה פשוטה שלא צריך להימשך זאת רב, אך אם לא תבצעו אותה בצורה נכונה היא עלולה להסב נזק.

אם אתם מתגוררים באזור בית ים תוכלו לפנות לחברת מנעולן בנתניה שתספק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר בכל מה שקשור לשכפול של מפתחות לבית או לרכב.

איבדתם את המפתח של הבית או של הרכב? אתם רוצים לשכפל עוד מפתח עבור בן משפחה נוסף? הפעולות הללו הן פעולות שאנו מבצעים אותן בשגרה, אך האם אתם יודעים עד כמה הפעולות הללו משמעותיות? אם תשאלו מנעולן הוא יגלה לכם כי אחת מהסיבות השכיחות ביותר לכך שמנעולים נהרסים זה שימוש במפתח לא תקין. לכן אם חשוב לכם לא להגיע למצב שבו אתם רוכשים מפתחות בעייתיים שעלולים להסב נזק, המדריך הבא נכתב בדיוק עבורכם.

כאשר תסיימו לקרוא אותו תוכלו לדעת בדיוק מה עליכם לעשות על מנת לשכפל מפתחות לבית או לרכב ללא כל חשש. אם לאחר קריאת המדריך עדיין יש לכם שאלות שלא קיבלתם עליהן מענה, תוכלו ליצור קשר עם חברת מנעולן בנתניה שזמינה לשירותכם בכל רגע ותשמח לסייע לכם בהליך מתחילתו ועד סופו.

מפתחות משכפלים רק אצל מנעולן

כיום תוכלו לבצע שכפול של מפתחות בלא מעט חנויות כאלה ואחרות, אך עליכם להבין כי החנויות הללו מספקות את השירות הזה "על הדרך". אם אתם לא רוצים לקחת את הסיכון שמא המפתח שהם שכפלו עבורכם לא יהיה טוב, מוטב כי לא תשכפלו שם מפתחות בכלל. אז אתם בוודאי שואלים את עצמכם – היכן הכי מומלץ לבצע שכפול של מפתחות לבית או לרכב?

על מנת שתוכלו לדעת שלא התפשרתם באיכות של השכפול, ההמלצה שלנו עבורכם היא לשכפל את המפתחות אצל מנעולן מוסמך. המנעולן היא איש מקצוע שחי ונושם מנעולים בכל יום ביומו, ולכן כאשר אתם פונים אליו תוכלו לדעת שאתם נמצאים בידיים הטובות ביותר. הוא ידע בדיוק איזה מפתח יהיה המתאים ביותר לדלת של הבית או לדלת של הרכב.
תבררו עלויות שכפול מבעוד מועד

על מנת שלא תמצאו את עצמכם בסיטואציה בעייתית שבה אתם נאלצים לשלם סכום מופרז על שכפול מפתחות, תוכלו לברר את העלויות מבעוד מועד. כל עסק שמכבד את עצמו, בדגש כמובן על מנעולן ייתן לכם הצעת מחיר מסודרת טרם ביצוע השכפול. כך תוכלו לדעת כי העלות מתאימה ליכולות הכספיות שעומדות לרשותכם, כי לא תמיד שכפול של מפתחות זה עסק שהוא זול במיוחד.

אומנם כאשר משכפלים מפתחות לבית המחיר הוא יחסית מחיר אחיד, אך אם תרצו לשכפל מפתחות לרכב – העלויות עשויות מעט להשתנות ואתם צריכים לקחת זאת בחשבון. העלות היא חלק בלתי נפרד מחוויית השירות שאותה אתם מקבלים, ולכן אל תוותרו עליה כי מחיר מופרז על שכפול של מפתח זה אף פעם לא דבר נעים.


אחרי שקיבלתם את המפתח – תבדקו אותו

בין אם ביצעתם את השכפול בעזרתו של פורץ מנעולים או על ידי חנות כזאת או אחרת, מחובתכם לוודא את תקינות המפתח מיד לאחר השכפול. עליכם לוודא כי המפתח סוגר ופותח את הדלת משני הכיוונים, כך תוכלו לדעת שהוא תקין, במקרה שבו המפתח לא תקין תצטרכו לפנות מיד לחנות שבה בוצע השכפול. אל תתמהמהו יותר מידיי, כי אם לא תפנו באופן מידי לחנות היא עשויה להתנער מהאחריות לשכפול של המפתח.

עוד דבר שאתם צריכים לדעת זה שחלק מאנשי המקצוע בתחום בדגש על מנעולנים יכולים לספק לכם גם אחריות לשכפול. זאת אומרת שאותו מנעולן ששכפל עבורכם את המפתח יספק לכם שירות גם ביום שאחרי השכפול, בעוד חנויות אחרות יעשו כל מאמץ על מנת שלא לקחת אחריות על תקלה או כל בעיה שנגמרה כתוצאה מהשימוש במפתח. קחו את הנושא הזה לתשומת ליבכם כאשר אתם עושים את הבחירה הנכונה עבורכם.

מה יכול לקרות כתוצאה משימוש במפתח לא תקין?

לא מעט אנשים אינם מודעים לבעיות שעלולות להיגרם כתוצאה משימוש במפתח לא תקין, ולכן הם מבצעים את השכפול בכל מקום שמציע להם את המחיר הזול ביותר. אך בפועל מפתח לא תקין עלול להביא למצב שבו הוא הורס את המנעול של הדלת, דבר שיגרום לכך שתצטרכו לפנות אל מנעולן על מנת שיחליף את המנעול החדש במנעול ישן.

בנוסף במקרים אחרים שבהם אתם משתמשים במפתח לא תקין, המפתח פשוט יכול להיתקע בתוך המנעול של הדלת. כך שגם בסיטואציה הזאת לא תהיה לכם יותר מידיי ברירה מלבד להחליף את המנעול, ושוב לבצע שכפול של המפתח החדש. המקרים הללו נפוצים במיוחד כאשר משתמשים במפתחות לא תקינים באופן תדיר וקבוע.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו