יאיר נתניהו:
"אני מראה לאבא את החייזרים בהפגנות וזה מצחיק אותו"

בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, סיפר על כך שהוא מראה לאביו קטעים מצולמים מההפגנות, "זה מבדר אותו. זה נותן לו קצת כוח אפילו".

ערוץ 7 , י"ג באב תש"פ

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, התייחס היום (שני) בריאיון לתחנת הרדיו 'גלי ישראל' להפגנות בבלפור וסיפר שהוא מציג לאביו מדי פעם קטעים מצולמים מהמחאה.

"זה מצחיק אותו. הוא רואה את המראות שכולנו רואים על החייזרים האלה בהפגנות", אמר נתניהו הבן. "זה מצחיק אותו. זה כמו בידור כזה".

"אני מראה לו לפעמים כמה קטעים נבחרים. דברים לא גסים מדי כי בכל זאת זה לא נעים. אבל זה מבדר אותו. זה נותן לו קצת כוח אפילו".

בהמשך הסביר נתניהו הבן את דבריו בציוץ בטוויטר, "כשדיברתי על 'חייזרים' ב'הפגנות' השמאל בירושלים, התכוונתי לאלה שמתחפשים לחייזרים ועב״מים, אלה שמתפשטים, אלה שמתחפשים לאיברי מין, אלה שמניפים שלטים עם גסויות, אלה ששמים סיר ספגטי על הראש או אלה שמתחפשים לספיידרמן. יש יותר מדיי כאלה וזה מצחיק".

"כל היתר בכלל לא מצחיק - ההסתה והקריאות המפורשות לרצח שמתעצמות בהפגנות השמאל האנרכיסטי מיום ליום, ושוברות שיאים חדשים בעידוד תקשורתי בלתי פוסק. אני עדיין מקווה שהתקשורת תגנה את ההסתה הזאת", הוסיף.

נזכיר כי אתמול תקף נתניהו בפתח ישיבת הממשלה את המפגינים מול ביתו במילים חריפות, "בשם הדמוקרטיה אני רואה ניסיון לרמוס את הדמוקרטיה. בהפגנות הללו יש עיוות של כל הכללים".

נתניהו טען שאיש לא פועל נגד ההפגנות אלא בדיוק להיפך, "הולכים לקראתם. זה מדגרות של קורונה, יש כללים שלא נאכפים, אף אחד לא מגביל את זה ואף אחד גם לא ניסה להגביל את זה"

"הפוך, מתדלקים את ההפגנות האלו, בהתגייסות תקשורתית שלא היתה כמוה, מעודדים את ההפגנות, מאפשרים לשתק שכונות, מאפשרים לחסום כבישים, בניגוד מוחלט לכל מה שהיה מקובל בעבר", הוסיף ראש הממשלה.