מיכל ולנשטיין
מיכל ולנשטיין עצמי

בין המרצים והמרצות בכנס ט"ו באב של פרויקט 252 וערוץ 7 תהיה גם מיכל וולשטיין, מנהלת ומייסדת בית הספר 'תובנות' למאמנות זוגיות, שתעביר בשיעור זום תרגול מעשי לקראת זוגיות, צירוף שקצת קשה להבין איך הוא קורא בפועל. שוחחנו איתה על כך.

כבר בפתח הדברים וולשטיין מדייקת אותנו ומבהירה כי בכנס היא תלמד 'איך מזמנים לחיינו, דרך מחשבה כוונה ודמיון, את המציאות שאנחנו מעוניינים בה', כהגדרתה ובמקרה זה המציאות המבוקשת היא זוגיות, אך לדבריה הדברים רלוונטיים לכל תחום ותחום, "אני חיה כך ורוב מה שיש בעולמי הגיע אליי בדרך הזו".

האם הכול תלוי רק בנו וביכולת שלנו להגיע להכוונה מחשבתית ואינו תלוי בסובב אותנו? "זה כמעט מדויק. אנחנו לומדים איך לתקשר עם הכוחות, איך לדבר, איך ליצור קשר עם הבריאה והאלוקות כמו הקשר עם בני האדם. כשיודעים לדבר נכון הטבע האלוקי הוא להיטיב והדברים תלויים בתקשורת שלנו והדברים תלויים ביכולת שלנו לדייק את הרצון שלנו".

להרשמה לכנס ללא עלות - לחצו כאן.

"מדובר במהלך מעשי מאוד שיורד עד לפרטים הקטנים ביותר", היא אומרת. "השיטה עובדת הפוך מהרבה מאמנים שמבקשים להיות פתוחים להכול כי לא נוכל לדעת מאיפה הטוב יבוא. אנחנו לומדים להיות לייזר לרצון שלנו, בדרך שאדם רוצה לילך מוליכים אותו".

האם הביטוי שבו בוחרת וולשטיין 'התחברות לבריאה ולאלוקות' מלמד שמי שאינו מאמין גוזר על עצמו חיים מורכבים ומסובכים? וולשטיין משיבה בשלילה ומבהירה כי למעשה כל אדם מאמין במשהו, גם אם תפיסותיו אוניברסאליות, בין אם מדובר באמונה בסיכוי להצליח בעסק שנפתח, בין אם מדובר באמונה בו עצמו. "אדם בלי אמונה לא יכול לזוז ועם האמונה הזו אנחנו עובדים. אמונה היא מה שמחבר אותנו אל היקום וכשאנחנו מאמינים שהיקום רוצה בטובתי הכול מתחיל לזוז".

להרשמה לכנס ללא עלות - לחצו כאן.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו