מולטי תואר, מולטי אפשרויות
מנחה ואספרסו? באוניברסיטת חיפה

לא מפספסים מנחה קצרה על הדרך או דווקא אספרסו קצר זה מאסט אצלכם? אם התשובה שלכם היא "גם וגם" אוניברסיטת חיפה מולטי מתאימה לכם.

בשיתוף אוניברסיטת חיפה , ט"ו באב תש"פ

אוניברסיטת חיפה
אוניברסיטת חיפה
אוניברסיטת חיפה

תגידו רגע, מה אתם חוגגים? שבת ארגון בבני עקיבא או בלאק פריידיי בקניון? לא מפספסים מנחה קצרה על הדרך או דווקא אספרסו קצר זה מאסט אצלכם?

אם התשובה שלכם היא "גם וגם" אוניברסיטת חיפה מולטי מתאימה לכם. אוניברסיטת חיפה מזמינה אתכם, בני ובנות הציונות הדתית, לשלב גם אורח חיים דתי וגם לימוד מולטי תואר, אשר יפתח בפניכם מגוון אפשרויות תעסוקה.

משבר הקורונה רק חידד עבור רבים את החשיבות בתואר אקדמי כפותח דלתות לשוק העבודה. בסימן מהפכת ה"מולטי תואר" של אוניברסיטת חיפה, האוניברסיטה מקיימת יום פתוח תחת הכותרת, "מולטי תואר – מולטי אפשרויות".

לקבלת מידע ופרטים לגבי היום הפתוח, הירשמו כאן >>>

יום זה יושם דגש על היתרונות הייחודיים והאפשרויות הרבות שמהפכת ה"מולטי-תואר" מעניקה לבוגרי האוניברסיטה בעולם התעסוקה של המאה ה-21 ובעיקר על אשכולות הלימוד החדשים של האוניברסיטה שיאפשרו גם לבוגרי מדעי הרוח, חברה וחינוך, לדוגמא, ללמוד קורסים ויסודות של תכנות, שפות מחשב וכד'. היום הפתוח מיועד לנרשמים לשנת הלימודים הבאה, תשפ"א, אבל גם לאלה שרוצים להתחיל ללמוד בסמסטר ב', במסלול מיוחד שיאפשר להם לסיים את לימודיהם עם חבריהם שהחלו ללמוד כבר לפני סמסטר.

במרכז תפיסת ה"מולטי-תואר" של אוניברסיטת חיפה עומדת ההבנה כי שוק העבודה של המאה ה-21 דורש ידע רב תחומי וארגז כלים שכולל יכולות רחבות. שיטת ה"מולטי-תואר" מורכבת משלושה רכיבים: קורסי העשרה לעולם החדש; שילובי חוגים ייחודיים; הקניית כלים יישומים. כאמור, החל משנה זו, חלק אינטגרלי מתוכנית הלימודים של כל סטודנט וסטודנטית היא האפשרות להירשם לאחד משלושה אשכולות: אשכול דרך הרוח, אשכול מדעי הנתונים ואשכול חדשנות ויזמות.

כל אשכול מעניק לסטודנטים קורסי העשרה נוספים לתחומי הלימוד שלהם - כולל שילובים שהיו עד כה כמעט בלתי אפשריים, למשל, סטודנט לספרות שלומד גם קורסי מבוא בתכנות. כל זה כאמור, יחד עם הווי דתי שמתאים בדיוק לכם. רב הקמפוס מלווה את הסטודנטים, מעביר שיעורים וזמין לכל שאלה או פנייה.

אוניברסיטת חיפה תקיים את היום הפתוח הוירטואלי לתואר ראשון ב-18.8.2020, כ"ח באב תש"פ.

ביום הפתוח אפשר יהיה לשוחח החל מהשעה 09:00 ועד לשעה 18:00 עם נציגי מרכז הייעוץ למועמדים באמצעות הטלפון או הווטסאפ ובטלפון עם נציגי החוגים, נציגי מחלקת הרשמה ושכר לימוד. פגישות בזום עם נציגי כלל החוגים יתקיימו לאורך היום.

בשעה 17:00 יתקיים מפגש על ההווי הדתי בקמפוס בהשתתפות רב הקמפוס וסטודנטים. וירטואלי או לא – כמו תמיד, יינתנו 50% הנחה בדמי הרשמה לנרשמים ביום הפתוח.

לקבלת מידע ופרטים לגבי היום הפתוח, הירשמו כאן >>>