המשתתפים בפרוייקט
המשתתפים בפרוייקט צילום: יעלה שילה

פרויקט קהילתי ראשון מסוגו ביישוב בית אל. הפרויקט פרי יוזמה של יזמית הנדל"ן "אבני דרך" הבונה ביישוב ובשיתוף עם מועצת בית אל חשף את הנוער והתושבים לרזי אמנות הרחוב והגרפיטי במסגרת סדנה לצביעת מגדל המים המהווה את סמל היישוב.

בסדנה, שכללה מספר מפגשים בהדרכת אמן הגרפיטי אמיר לייבמן, השתתפו כ-100 בני נוער תושבי היישוב. במסגרת הסדנה נצבע מגדל המים, המשתרע על שטח של כ-60 מטר.

שי אלון, ראש מועצת בית אל אמר "כיף לראות איך הנוער שלנו מבטא את תחושותיו בדרך יצירתית. מראה מה זה בשבילו בית אל. אנו אומנם שואפים ופועלים להתפתח ולהפוך לעיר במדינת ישראל והבירה של חבל בנימין אבל אנחנו לא מוותרים על הקהילתיות החמימה והחיבור בין התושבים שכל כך מאפיינים את בית אל מתחילת דרכו של היישוב".

בואו לשמוע עוד על הפרוייקט החדש>>>

בית אל - התרגשות לקראת הרחבת היישוב

אריאל אדלשטיין, סמנכ"ל שיווק ומכירות אבני דרך הוסיף כי "קבוצת אבני דרך, יזמית נדל"ן למגורים המקימה עשרות פרויקטים ואלפי יח"ד ברחבי הארץ, מקפידה לשלב לצד פעילותה העסקית חשיבה חברתית. כחלק מכך, מקדמת החברה פרויקטים התנדבותיים ייחודיים בשיתוף עם הקהילה המקומית בשכונות אותן היא בונה, המבוססים על סולידריות חברתית ושותפות גורל. לרגל הקמת השכונה החדשה "אבני דרך בבית אל" בחרנו בפרויקט אמנות יצירתי שיעודד את מיטב הנוער של בית אל להמשיך ולהתנדב בפרויקטים בעלי אופי של אומנות חזותית המפארים את החזות החיצונית של היישוב".

אמנות רחוב בשכונה החדשה
אמנות רחוב בשכונה החדשה צילום: יעלה שילה