15 שנים לעקירה: שיחה עם גלעד שרון

גלעד שרון עולה לערוץ 7 -- ולא מתנצל! מזעזע!! לא על הרקטות, לא על השדות השרופים ולא על בלוני האש, לא על הילדים שמרטיבים את המיטות שלהם בשדרות מרוב פחד, לא על החיילים שנהרגו בלחימה בעזה, ולא על חטיפת גלעד שליט ושחרור הרוצחים ההמוני בעקבותיה!

גלעד שרון לא מתבייש לעלות לערוץ 7 ולהבטיח שהוא זה שישמור על יהודה ושומרון! משפחת שרון הבטיחה בעבר “דין נצרים וכפר דרום כדין נגבה ותל-אביב!” ואז, הרסו הכל עם בולדוזרים.

כעת – גלעד שרון מצפה שאיזשהו אזרח ישראלי יאמין לו, שאם הוא רק ייבחר לכנסת, ”דין גב ההר ובקעת הירדן יהיה כדין נגבה ותל-אביב?" גלעד שרון צריך לשבת כולו מבוייש בביתו! במקום זאת – הוא ממשיך לנסות לרוץ לכנסת!

מסרב להודות שרצח טלי חטואל בחודש תשיעי להריונה, עם 5 בנותיה, קרה כי שופטי בגצ לא רצו להרוס את הצריפים שמהם ירו על הכביש. במקום זאת טען גלעד שרון, שטלי ובנותיה נרצחו, פשוט כי גוש קטיף כולו היה “זרת מוגלתית וגהינום”.

טוען “יהודה ושומרון זה הלב” -- לאחר שמשפחתו דאגה לפנות את כל צפון השומרון! גירש את החקלאי צבי הנדל מביתו, וכעת טוען “שאינו בטוח במצבו הנפשי” של הנדל.

“כל השפיות של צבי הנדל בעיניי לא לגמרי ברור, אני לא בטוח עד כמה הוא שפוי בכלל”, משקר גלעד שרון תוך התעללות שנייה בצבי הנדל.

תוקף את נתניהו שתמך בהתנתקות – שהוא, גלעד שרון, הגה באופן אישי! אדון נכבד - זכות זו שמורה לעוזי לנדאו – לא לך!

טוען שאביו היה “אנושי, בן אדם” למרות ההתעללות חסרת התקדים, בימי שלטונה של משפחת שרון, כנגד עשרות אלפי מתנגדי התנתקות ומתנחלים - עם מעצרים ומכות לרוב, גם לילדים קטנים.

מדבר בזלזול על 8000 יהודי גוש קטיף. ומה עם שכניהם מעבר לכביש בנגב (כלומר הוא עצמו)? אהה, אלה כמובן “חלוצים אמיתיים” שאותם אסור לפנות!

בא בטענות למי ש”משקר” אודות משפחת שרון – האם לך גלעד שרון מותר בכלל לטעון שאדם אחר שקרן, לאחר שמשפחתך הפיצה ביודעין את השקר הגדול בכל הזמנים - “יש פתרון לכל מתיישב”?? גלעד שרון לא עזר להתנתקות לקרות. גלעד שרון המציא את ההתנתקות! כך הוא עצמו התפאר בראיון בשנת 2011!

גלעד ועמרי שרון היו אשמים ראשיים בהתנתקות – במיוחד לאור הגילויים החדשים ששרון האב היה במצב בריאות רעוע בכל שנת ההתנתקות. ומה עשו בניו? המשיכו להסתתר מאחוריו כדי לבצע את זממם – במקום לדאוג גם למדינה, וגם שאביהם היקר יפרוש מתפקידו!! האם כך מתנהגים בנים מסורים ואחראיים? גלעד שרון הוא סיפור מסוכן! ודווקא הוא, מתעקש להיבחר לכנסת!?