פורום עו"סים במפלגת הליכוד

עובדים סוציאליים מהמחנה הלאומי הקימו פורום עו"סים במפלגת הליכוד

ערוץ 7 , ט"ז באב תש"פ

הפגנת עובדים סוציאליים, ארכיון
הפגנת עובדים סוציאליים, ארכיון
צילום: קובי ריכטר/TPS

לאחר שביתת העובדים הסוציאליים הגדולה שהסתיימה לאחרונה הקימו עובדים סוציאליים מצביעי ימין מהמחנה הלאומי בישראל, פורום עו"סים מקצועי במפלגת הליכוד, שייצג אותם בתוך המפלגה וידאג לצרכיהם.

הפורום הוקם במטרה לחזק את מקצוע העבודה הסוציאלית ושירותי הרווחה בישראל, מתוך מפלגת שלטון חזקה ומובילה-הליכוד, ברוח חמשת המ"מים של ז'בוטינסקי.

עם הקמת הפורום החלו להיעשות פניות לעו"סים מצביעי ימין המשתייכים למחנה הלאומי, להתפקד לליכוד ולחזק את פעילותם. בפורום הציבו יעד גיוס לשנה הקרובה של 1000 עו"סים מתפקדים חדשים לליכוד ולשורות הפורום.

יו"ר הפורום עו"ס אבי נחמני, חבר הליכוד אמר: "הליכוד זה הבית שלנו, זו המפלגה שמנהיגה את המדינה ותמשיך עוד להוביל קדימה את ישראל. השביתה האחרונה שהיתה והשביתות שקדמו לה, גרמו לנו להבין ששינוי אמיתי ודאגה לעתיד המקצוע שלנו, יכול לעשות בהצלחה רק מתוך השתלבות במפלגת שלטון גדולה והשפעה מבפנים על קבלת ההחלטות. צריך להבין שרק באמצעות התפקדות לליכוד, לתוך מפלגה גדולה וחזקה, יהיה לנו כוח ואמירה בכל משבר עתידי ובאופן כללי בחיזוק שירותי הרווחה בישראל.

מתוך מחויבות ללקוחות שלנו, לעתיד שירותי הרווחה בישראל ולמקצוע שלנו - החלטנו להקים את הפורום ולהשפיע מפנים. אני קורא לעובדים ועובדות סוציאליים שבכל מקרה מצביעים לימין, להצטרף אלינו לפעילות הפורום ולהשפיע הפעם מבפנים".