7 ברנז'ה: דתיים בתכנית נינג'ה ישראל

האתגר הבא של ח"כ מתן כהנא, עוד יום הולדת בסיעת ימינה, אלופת ישראל בריצת מרתון ביטי דויטש ואסי עזר. 7 ברנז'ה.

יהונתן גוטליב - ערוץ 7 , י"ז באב תש"פ

7 ברנז'ה: דתיים בתכנית נינג'ה ישראל-ערוץ 7
יעקב שפיזאדה ומנחה התכנית אסי עזר
צילום: באדיבות המצולם

ספרתם כיפות בפורום מטכ"ל? עכשיו סופרים כיפות בהפקת נינג'ה ישראל המשודרת ב'קשת 12'. הסרוג יעקב שפיזאדה, שהתמודד בעונה הקודמת של התכנית נינג'ה ישראל וכונה 'חזנינג'ה', נשכר על ידי ההפקה על מנת להראות למתמודדי העונה הקרובה את שלל המכשולים שמחכים להם על המסלול.

שפיזאדה עובד על המסלול כ"טסטר". הוא עובר פעם אחר פעם את מסלול המכשולים כדי שהמתמודדים יראו דוגמה איך לעבור את המכשולים. סקופ 7 ברנז'ה: יש שני דתיים שהתקבלו לעונה הקרובה ואנחנו מחכים לראות אותם עוברים את המסלול.

שחקן הכדורסל הסרוג, בניה סרור, חתם השבוע על חוזה חדש עם קבוצת הכדורסל הפועל גלבוע/גליל המשחקת בליגת העל. סרור חתם על חוזה ארוך טווח בעולם הכדורסל, חוזה לשלוש שנים. דברו במספרים: הגיל של סרור הוא 20. הגובה הוא 2.06 מטרים.

שר ירושלים הרב רפי פרץ התגלה כחיובי לקורונה. אחד האנשים שחוייבו בבידוד משום שנחשפו אליו הוא מנכ"ל הבית היהודי ניר אורבך. בין שלל עיסוקיו הרבים גם בבידוד הצליח אורבך לפנות זמן למשימה חשובה ביותר: התאמת זוגות הגרביים האבודות של משפחת אורבך. 7 ברנז'ה מצטטים: "מצליח למצוא זוג, מרגיש שפיצחתי את סודות היקום", הוא כתב בטוויטר.

ישיבת נתיב מאיר> סיירת מטכ"ל> קורס טייס> תואר ראשון ושני במשפטים> מפקד טייסת> קריירה פוליטית. כל אלה לא מכינים אותך לטבילה תחת מי המפל בנחל ערוגות, ויש חבר כנסת שרשם גם את ההישג הזה. על מי מדובר? בטוח כבר הבנתם שמדובר בח"כ מתן כהנא.

ביחידת הנוער במועצה המקומית בית אל נפרדו השבוע מדסי שטרן, אבן היסוד ביחידה ומי שניהלה אותה בשלוש שנים האחרונות. היא תעבור עם משפחתה לגרעין התורני הדר בחיפה ויחליף אותה בתפקיד יהודה רוטנברג. 7 ברנז'ה מעידים: ראינו מקרוב את פעילותך עם נוער בית אל וכיצד הצלחת לגעת בכולם.

דסי שטרן נפרדת ממחלקת הנוער
צילום: טוביה דוכן

אל היישוב עתניאל הגיעו השבוע רכזי ורכזות עמותת "אור מיכאל" לערב סיכום והמשך פעילות מהנה במיוחד. הרכזים נפגשו בבית מנכ"לית העמותה, אורית מרק אטינגר, נפרדו מהרכזים שמסיימים את תפקידם וחישבו מסלול מחדש. כבר לא בבתי חולים: בגלל הקורונה יעברו מתנדבי העמותה לחלק אהבה ברחובות ולצדה שוקלודים, סוכריות ושתיה מתוקה.

צוות אור מיכאל תש"פ
צילום: אור מיכאל

סיעת ימינה התכנסה השבוע כדי לחגוג לח"כ אופיר סופר יום הולדת. סופר, חגג את יום ההולדת ה-46, אבל מי סופר? אין חגיגה בלי עוגה: ביום ההולדת הוגשה עוגה צבעונית ושווה במיוחד.

נוער ריבונות, או יותר נכון "נועריבונות", לא וויתרו למרות הקורונה וערכו סמנריון עיוני לנוער התנועה בשמורת "עוז וגאו"ן. הם הקשיבו לשיחתם של ח"כ בצלאל סמוטריץ', ראש המועצה שלמה נאמן, ד"ר חגי בן ארצי ואנשים נוספים. מגבלות קורונה?: מילא הקורונה, אבל איך התמודדתם עם החום.

בצלאל סמוטריץ' עם נוער ריבונות
צילום: נוער ריבונות

את חופשת הקיץ בילה הרב שלום מלול, ראש ישיבת אמי"ת אשדוד, במדים. יחד עם עשרות רבנים הוא סיים קורס רבנים צבאיים וקורס קצינים. הרב מלול שיתף: "זכות גדולה וכבוד גדול דווקא בשבוע שסמוך לתשעה באב להיות לקצין בצבא ההגנה לישראל".

הרב שלום מלול
צילום: דרור לוי

לאיש התקשורת עובד פרל ולאשתו מאור נולד השבוע בן. מדור 7 ברנז'ה מאחל מזל טוב גדול והמון נחת. שתזכו להכניסו: מספר אופציות לקיום ברית עם מספר אורחים ומבלי לעבור על ההנחיות נבחנות כעת.

אלופת ישראל בריצת מרתון, ביטי דויטש, חניכתו של המאמן עמית נאמן, הגיעה למרכז לרפואת ספורט ולמחקר של מכון וינגייט לצורך ביצוע סריקה אורתופדית אצל הפיזיותרפיסט יריב שפירא. דו"ח הממצאים של הבדיקה ישפיע על אופי האימון של אלופת ישראל בהמשך.

ביטי דויטש ויריב שפירא
צילום: באדיבות המצולם

מתנ"ס נחל שורק ומחלקת שפ"ע במועצה האזורית שורק הסבו את המתחם החיצוני של מרכז התרבות ביד בנימין למתחם חתונות פתוח, המחולק לקפסולות לפי תנאי התו הסגול. הזוג הראשון שחנך את המתחם הם דוד ואמונה פויכונגר. היא תושבת שעלבים והוא תושב נצרים ולאחר מכן יד בנימין. 7 ברנז'ה מאחלים: מזל טוב מזל טוב, שתחיו בעושר ואושר.

דוד ואמונה פויטונגר
צילום: דוד קדוש

עדשת המצלמה של מדור 7 ברנז'ה על שלל שלוחותיה תפסה מספר דמויות מגזריות במקומות שונים. כך למשל, ח"כ נפתלי בנט כשהוא פוגש בעלי עסקים בירושלים. בנוסף נתפסו בעדשת המצלמה סגנית ראש העיר ירושלים, חגית משה, לצד סגנית ראש מנהל החמ"ד, אתי אורלב. השתיים הצטלמו בסמוך לבית הרב קוק עם אופנוע BMW K1600B. אותי מעניין האופנוע: 1649 סמ"ק, 160 כ"ס, כ-200,000 ש"ח.

חגית משה ואתי אורלב
צילום: חזקי ברוך
בנט עם בעלי העסקים בכיכר ציון
צילום: חזקי ברוך