מים וצום: ה''תרופה'' לקורונה של הרב יובל אשרוב

הרב יובל אשרוב קורא להפסיק עם בהלת הקורונה, "הקורונה היא סוג של שפעת ויש לרפא אותה על ידי מים וצום".

יערה וייס , ט"ז באב תש"פ

הרב אשרוב
הרב אשרוב
יוני קמפינסקי

הרב יובל אשרוב, העוסק ברפואה אלטרנטיבית זה כ-30 שנה, נדרש לסוגיית הקורונה ולסוגיית החיידקים והווירוסים, ודוחה את החשיבה הקונבנציונאלית מכל וכל.

"הקורונה היא סוג של שפעת", אומר הרב בסרטון שפורסם בדף הפייסבוק שלו. "בתחילת הדרך עוד הבהילו אותנו וחשבנו שהיא עוד סוג של מגפה, ואני אישית חיכיתי לראות מה הסימפטומים - אבל מסתבר שאין פה שום דבר חדש, כי מדובר פה על שפעת רגילה ועל הוצאת רעלים מהגוף. 35,000 איש נדבקו בישראל, ואחוז אחד מהם נפטר לצערנו, שזה פחות משפעת אפילו", הוא טוען.

על כן הוא קובע, "אין פה שום סיבה לפחד או להיבהל, כי העניין הוא לא מה השתנה במחלה, אלא: האם אנחנו נצליח לשנות בשכל או בתודעה שלנו לגבי מה זה בעצם מחלה. זאת כל השאלה. כי אם אנחנו נבין את העניין הזה, מחר אנחנו חוזרים לשגרה", מבטיח הרב.

נסביר שע"פ שיטת הרפואה הטבעית בה עוסק הרב, המחלה היא דרך לפליטת רעלים ממערכת הגוף, ולכן, לשיטתו "סטרפטוקוק לא עושה שפעת, ווירוס הקורונה לא עושה מחלה. זו לא מחלה. חיידקים ווירוסים תפקידם במערכת הוא אחר מלחולל מחלה. אני שומע דוקטורים ופרופסרים מהמערכת הרפואית הרגילה, והם לא יודעים מה קורה. הם לא מבינים איך הוירוס הזה עובד, ואיך הוא מחולל מחלה. רוב האנשים מסרבים לפרסם שהם א-סימפטומטיים, ותרופה בטוח אין", אומר הרב.

"הוירוס לא עושה מחלה", מסביר הרב יובל, "מהי מחלה? מחלה היא פליטת רעלים מתוך המערכת. החיידקים והווירוסים עוזרים לפרק רקמות פגועות וזבל בתוך המערכת", הוא מסביר. "חיידקים יותר מסוכנים מווירוסים, תשאלו את הרופאים, אבל הם לא מחוללי מחלה. אף אחד עוד לא הראה איך חיידק עושה מחלה, אבל חיידק כן מתרבה באזור של דלקת. זה משהו אחר לגמרי. צריך לפרש את המציאות נכון", אומר הרב.

"וירוס קורונה זו לא מחלה. אפשר מחר לחזור לשגרה. אין שום סכנה בזה. הסכנה היא כמו בשפעת, שרעלים צבורים יוצאים מהגוף. למה אתם חושבים שיש פחות נפטרים עכשיו ב"ה? כי התחיל הקיץ, הנקבוביות פתוחות, והרעלים יוצאים", אומר הרב. "אז יש וירוס ליותר אנשים, כי חיידקים ווירוסים מתרבים בחום. אבל אין יותר חולים מסוכנים. שמעתי עכשיו רופאה בכירה שאומרת: מנשימים יותר מדי מהר, ומנסים לצמצם את התכיפות בה עושים את זה - אני מסכים איתך, פרופסרית! הם מנשימים יותר מדי מהר, כי מכניסים אותם ללופ שאי אפשר לצאת ממנו עם ההנשמות האלו", הוא אומר בכאב.

לכן, מציע הרב: "תנו להם מים לשתות, תכניסו אותם לצום - הרעלים ייפלטו החוצה, ותוך יומיים הבן אדם לא חולה. זה מה שקורה לראש - יש להם חום ושיעול. הם לא חולים! הם פולטים רעלים!!", מסביר הרב.

"לפי השיטה 'שלהם' (של הרופאים הקונבנציונאלים)", אומר הרב, "הקורונה לא תיגמר. זה לא שנה-שנה וחצי. זה 100 שנה. לאן יילך הוירוס? לרודוס? לגואטמלה? אין לו לאן ללכת. וימצאו כל הזמן את הוירוס הזה בדם".

"אז מה הפיתרון של הדבר הזה? שינוי תפיסה בשכל, אחרת זה לא ייגמר. הפיתרון לא יבוא דרך הרפואה, אלא אם היא תשנה את התפיסה שלה לגבי חולי. הרי כל הדלקות - דלקת בראות או דלקת קרום המח - זה הכל אצלם חיידקים ווירוסים. לכן, לא ישתנה שום דבר - אם יבדקו 100,000 אנשים, ימצאו 10,000 חולים. יבדקו אלף אנשים - ימצאו מאה. כמה ימותו מזה? אחוז אחד, - וזה לא מזה!

זה מזה שלא הצליחו בגיל מבוגר עם מחלות רקע, לפלוט את הרעלים החוצה. לכן אנשים נפטרים לצערנו. וזה לא חדש! בכל שנה מתים חצי מליון, או 650,000 איש משפעת - עם חיסונים, ועם תרופות. אז עכשיו יביאו לנו חיסון לקורונה? אוי ואבוי! הרי הם לא יודעים מה זה בכלל", אומר הרב.

"זו תפיסה לא נכונה של המחלה - כמו בהרבה מחלות אחרות לצערי", אומר הרב. "גם את גליליאו גליליי שטען שכדור הארץ הוא עגול רצו להרוג, כי תפיסת העולם הקונבנציונאלית הייתה שכדור הארץ הוא שטוח. קשה לשנות תפיסת עולם, כי בשכל מעורב גם רגש, והרגש הוא גאווה, וכבוד. דרך אגב, קוראים לזה covid, מלשון כבוד", הוא אומר בחיוך.

"זה הכל עניין של תקשורת, ותקשורת המונים. אבל אומרים: נדבקו עוד אלף חולים. אבל לא, זו טרמינולוגיה לא נכונה. זה לא עוד 1,000 חולים, אלא: עוד 1,000 אנשים שנמצא אצלם הוירוס בדם. אבל אם תבדקו היום מאה איש ברחוב, יהיה להם סטרפטוקוק. יש לנו סטרפטוקוק עכשיו בגרון, גם לי שאני עכשיו בריא ב"ה, יש סטרפטוקוק בגרון"!, אמר הרב אשרוב.

"צריך שיהיה מישהו חזק שיקום ויגיד: המלך עירום! כל הטררם הזה זה סתם", מסכם הרב בכאב.