בעל מסעדה ליד בית ראש הממשלה: "ההפגנות שיגעו לנו את השכל''

כתב ערוץ 7 פגש את בבר עזרן מדוכן הסנדביצ'ים ברחוב אגרון בירושלים, ''העבודה חלשה מאוד, ביבי עושה מה שאפשר, נמשיך להצביע לו''.

חזקי ברוך , י"ט באב תש"פ

בבר עזרן מגיע בכל בוקר לדוכן הסנדוויצ'ים שלו ברחוב אגרון הסמוך לבית ראש הממשלה בירושלים, ומכין אוכל מהלב, סלטים, שקשוקה, חביתות ועוד.

בשיחה עם ערוץ 7 סיפר בבר כי הפגנות השמאל ההמוניות נגד ראש הממשלה נתניהו פוגעות בעבודתו וגם בתושבי האזור. "העבודה חלשה מאוד ועוברים עלינו ימים קשים ובנוסף ההפגנות שיגעו לנו את השכל. כל מי שגר פה סובל ממש, גיהנום".

"אני ממש מרגיש פגיעה, כל האזור לא עובד ואנשים פחות מבזבזים. העבודה ירדה ב-50 אחוז ועדיין אנחנו משלמים ארנונה וכל החשבונות. בהפגנה האחרונה הגיעה מת"זית של המשטרה וחלק מהמפגינים התחבאו ליד החנות שלי, המת"זית פגעה בחשמל של החנות ועשו לי קצר ונגרם לי נזק ועד היום אף אחד לא פיצה אותי".

בבר מבשל מכל הלב ומקפיד על מזון טרי בכל יום. ''התיבול מרוקאי והירושלמים אוהבים את זה''. משבר הקורונה פוגע קשות בעסק: ''אני לא רואה את הסוף של הקורונה. אני מקווה שנעבור את החורף בשלום''.

הוא נשאל האם ראש הממשלה בנימין נתניהו מתנהל נכון בתקופת המשבר ומשיב, ''שיהיה בריא, עם כל הבלאגן אני אוהב אותו ואנחנו אנשי ליכוד ונבחר רק ליכוד. הוא מתנהל טוב והוא ראש הממשלה הכי טוב עד היום וצריך לעזור לבעלי העסקים. הוא עושה מה שאפשר. אם יש חצי מנדט שעושה הפגנות זה יקבע לכל המדינה? לא יכול להיות.

"הילדים שלי אומרים לי 'אל תלך לעבודה', אבל משעמם לי. בבית אני הולך מהסלון למקרר ופה אני פוגש אנשים. חודשיים ישבתי בבית. אני יוצא ורואה אנשים טובים. אם לא אצא - אשתגע בבית".