השר אלון שוסטר מאוכזב מהמפלגות החרדיות

השרים אלי כהן ואלון שוסטר התארחו בערוץ הכנסת. שוסטר מתח ביקורת על החרדים: "תקענו איתם יד וכשהם צריכים להתייצב זה לא קורה".

ערוץ 7 , כ"א באב תש"פ

העימות הקואליציוני לא נותר רק בין הליכוד לכחול לבן, והוא משליך על יתר השותפות הקואליציוניות. בתכנית 'שחור לבן' בערוץ הכנסת מתח שר החקלאות אלון שוסטר מכחול לבן, ביקורת נוקבת על הנציגים החרדים, שלקחו ערבות על הסכם הרוטציה.

"אני מרגיש תחושת אכזבה גדולה. תקענו יד עם החרדים לברכה והצלחה וכשהם צריכים להתייצב הם לא מתייצבים ואני נתקל באמירות כגון בחירות הן אסון שלא אומרות שום דבר. יש צד אחד שמפר את ההבטחה", טען שוסטר.

השר לענייני מודיעין אלי כהן מהליכוד אמר כי מבחינתם לא נותר כל מכנה משותף לקיומה של הממשלה לבד ממשבר הקורונה, ומבהיר, כי הליכוד לא יחזור בו מהדרישה להעברת תקציב חד-שנתי.

אלי כהן גם מתח ביקורת נוקבת על שותפתו מתנועת כולנו לשעבר יפעת-שאשא ביטון: ״היא היתה צריכה לפעול בתיאום. לא ייתכן שיו״ר ועדת הכספים יפעל בהתנגשות מוחלטת עם האוצר. לא ייתכן שיו״ר ועדת הקורונה יפעל בהתנגשות מוחלטת עם שר הבריאות. כולנו מכירים את גפני, גם אני הייתי יו״ר ועדה.

''אין כמעט ועדה שהחוק נכנס ויוצא בדיוק אותו דבר וראינו שגם עכשיו גפני, דיבר על הילד הרביעי והילד החמישי. דיבר עם שר האוצר, הגיעו להסכמה. אני חושב שהיתה צריכה לעבוד בהידברות בין הצדדים ולהגיע להסכמה״, אמר כהן.