מכבי ת"א הציגה: כך ייראו מדי המשחק

הקבוצה חשפה את הספונסר החדש באירוע חגיגי בהיכל מנורה מבטחים. שמעון מזרחי: "פלייטיקה זו חברת משחקים ואנחנו משחקים על הפרקט"

ניצן קידר - ערוץ 7 , כ"ב באב תש"פ

מכבי תל אביב מציגה את הגופיה החדשה
מכבי תל אביב מציגה את הגופיה החדשה
צילום: האפליקציה הרשמית של מכבי ת"א

מועדון הכדורסל מכבי תל אביב וחברת המשחקים הבינלאומית Playtika (פלייטיקה) הציגו היום (רביעי) את הסכם החסות הראשית שנחתם ביניהן לחמש השנים הקרובות.

במסגרת ההסכם, הלוגו של החברה יופיע על מדי הקבוצה הרשמיים ושם הקבוצה יהיה מעתה מכבי Playtika תל אביב. ההופעה הרשמית הראשונה של הקבוצה עם הגופיה החדשה מתוכננת ל-1 באוקטובר, המועד בו אמורה להיפתח עונת היורוליג במשחק מול אלבה ברלין.

יו"ר המועדון שמעון מזרחי פתח את מסיבת העיתונאים: "יש לי את הכבוד והעונג לפתוח את ההסכם עם נותנת החסות הראשית. אנחנו מוצאים הרבה קווים חופפים בינינו לבין חברת פלייטיקה, שני הארגונים מייצגים את ישראל נאמנה, פלייטיקה זו חברת משחקים ואנחנו משחקים על הפרקט".

מזרחי התייחס להסכם החדש עם חברת המשחקים, "מדובר בחוזה ארוך טווח, לא אגע בהיקף הכלכלי, אבל אוכל להגיד שמדובר בהסכם מכובד. הלוגו הוא אדום, אני מקווה שלרבות הימים הוא יהפוך לכתום ולאחר מכן לצהוב".

ניר קורצ'אק סמנכ"ל השיווק של החברה הוסיף, "המטרה שלנו היא ליצור הנאה לשחקנים שלנו ובעצם כאן החיבור למכבי שמספקת הנאה לצופים שלהם. אין לי ספק שהחיבור הזה יביא איתו הרבה הישגים והצלחות, ואני מקווה שנייצר הרבה רגעים כאלו לאוהדי מכבי ולכדורסל בכלל".

המאמן יאניס ספרופולוס אמר, "אנחנו גאים שפלייטיקה תשמש כספונסרית שלנו. ביחד נצליח ונגשים את המטרות שלנו".

שחקן הקבוצה עומרי כספי סיכם, "כבר לא יכול לחכות ללבוש את הגופיה החדשה".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il