דניאלה שרביט:
"גם עם מטפחת על הראש אפשר להגשים חלומות"

הביוטרית הדתייה הצטלמה לקמפיין של אלין כהן ויש לה מה להגיד: "הציבור החילוני צריך להציץ לחנויות בבני ברק שיבינו כמה שיק יש שם".

תגיות: בלוגר איפור
עטרת גוטליב , כ"ג באב תש"פ

"גם עם מטפחת על הראש אפשר להגשים חלומות"-ערוץ 7
דניאלה שרביט
צילום: באדיבות המצולמת

דניאלה שרביט, ביוטרית ובלוגרית אינסטגרם מהמובילות במגזר הדתי, נבחרה להצטלם לקמפיין של מותג האיפור 'אלין כהן'.

אלין כהן, בת 19 ובעלת חברת קוסמטיקה מהמצליחות בישראל, בחרה לקמפיין האיפור מספר נשים ממגזרים שונים בחברה הישראלית. כך למשל הצטלמו יחד עם שרביט הדוגמנית ילידת אתיופיה, טיטי איינאו, והדוגמנית הערבייה לונא מנסור.

בשיחה עם ערוץ 7 סיפרה שרביט על הרגע בו נודע לה שנבחרה לייצג את המגזר הדתי בקמפיין. "שמחתי מאוד", אמרה. "זה כבוד גדול לייצג את המגזר הדתי ולהראות לבנות שגם עם מטפחת על הראש ובגדים צנועים אפשר להגשים חלומות".

שרביט נבחרה להצטלם לקמפיין, כאמור, לצד הדוגמניות טיטי איינאו ולונא מנסור. למרות ששתיהן דוגמניות מנוסות, שרביט ציינה כי לא הרגישה מאוימת משום שהיא רגילה להצטלם מידי יום.

גם היותה דתייה בקמפיין חילוני לא הקשה עליה. "בהפקה הזו זה לא היה מורגש", אמרה. "כי באמת כל אחת הייתה שונה וזה מה שמדהים פה. המסר שרצינו להעביר זה שלא משנה מי את, מה את, ללא הבדלי גזע, צבע או דת, כולנו שווים. הצוות היה סופר נחמד ואפילו דאגו לתפור לי חצאית מהבד של הבגד גוף".

בעבר נתקלה שרביט בביקורות נוקבות, כך למשל כשהחלה לחבוש פאה לצד המטפחת, אך כעת היא אומרת כי הביקורות הן טובות. "כל הביקורות עד כה נורא מפרגנות", ציינה. "המון נשים דתיות אפילו התגאו בי שאני מייצגת את הדת בכבוד ובצניעות".

לסיכום אמרה שרביט: "אני חושבת שהציבור החילוני צריך לעשות הצצה לחנויות בבני ברק ובמקומות חרדים ויבינו כמה סטייל ושיק יש בעולם הזה. באופן כללי כבר ממזמן יש הרבה יותר מודעות לאופנה וביוטי בציבור הדתי שלא נופלת מאף ציבור אחר".