אירוע הדרייב-אין להשקת הסטרימינג המבוקר TOVקוביס

באירוע מפואר ומרגש, הושק שירות הסטרימינג המבוקר TOV. על גג קניון הדר בירושלים התאספו עיתונאים ועיתונאיות עם בני משפחתם, בלוגריות אינסטגרם, ידוענים ומשפיענים, לאירוע דרייב-אין מיוחד.

במהלך הערב צפו המשתתפים על מסך ענק מתוך רכבם, בבכורות מתוך הסדרות והסרטים של הערוץ. גם הצצה לתכנית מקור חדשה בשיתוף אנדרדוס, "הדבר ה TOV הבא", הוקרנה.

גדעון אברהם המנכ"ל, וטל ברקאי מנהל התוכן נשאו דברים דרך המסך. את המשתתפים קיבלו ריבה רפפורט מנהלת משרד היח"צ 'קוביס', וכמובן מייסד ובעליו של המשרד, קובי סלע, שהפיק את האירוע. את מי ראינו שם? עוזי ברוך מערוץ 7, אפרים קמיסר מרדיו קול חי, שלום מנדל מרדיו גלי ישראל, נתנאל לייפר מכיכר השבת, ומשה ארלנגר מקול ברמה, לצד בלוגריות אינסטגרם דתיות וחרדיות ונציג ממדור 7 ברנז'ה.

עם הגברת הכוננות בגזרת הצפון, התאמצו סגל רבנות עוצבת הגליל (אוגדה 91) בהובלת רס"ן הרב יוסף מנחם לחיזוק הכוחות בשיעורי תורה וחיזוק הרוח. הרב הראשי לצה"ל, תא"ל הרב אייל, ביקר את הלוחמים בשטח, נרות שבת חולקו לחיילות בעוצבת הגליל לצד שיחות ומפגשים נוספים. ונסיים בפסוק: "לֹא בְחַיִל, וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי, אָמַר ה'".

תא"ל הרב איל קרים עם לוחמי תותחנים בצפון
תא"ל הרב איל קרים עם לוחמי תותחנים בצפוןצילום: פייסבוק הרבנות הראשית

העיתונאי, איש ערוץ 20 שמעון ריקלין, התרגש השבוע במיוחד כשליווה לבקו"ם את בנו דוד יאיר שהתגייס לצה"ל. "צובט הלב ומתרחב וצובט הלב שוב", צייץ ריקלין בחשבון הטוויטר שלו. איך אפשר שלא: ריקלין, אהבנו את החולצה.

שמעון ריקלין מלווה את בנו לבקו"ם
שמעון ריקלין מלווה את בנו לבקו"םצילום: באדיבות המצולם

המאפרת ובלוגרית האינסטגרם דניאלה שרביט, ייצגה את המגזר הדתי בכבוד בצילומי הקמפיין למותג האיפור 'אלין כהן'. לצד הדוגמניות טיטי איינאו ולונא מנסור הצטלמה שרביט לקמפיין של אלין כהן בת ה-19 ובעלת חברת קוסמטיקה מהמצליחות בישראל. גאוות יחידה: "כבר מזמן נהייתה הרבה יותר מודעות לאופנה וביוטי בציבור הדתי שלא נופלים מאף ציבור אחר", אמרה שרביט ל-7 ברנזה.

מימין: דניאלה שרביט, אלין כהן, לונא מנסור, טיטי איינאו
מימין: דניאלה שרביט, אלין כהן, לונא מנסור, טיטי איינאוצילום: מתוך ישראל בידור ISRAEL_BIDUR@

שר ירושלים הרב רפי פרץ החלים מקורונה ועדכן במשימה הראשונה שמילא כבוגר 'קוביד-19' - קניות כמובן. כשמסיכה על פניו ומשקפי שמש על ראשו הוא קרע את הסופרמרקט. 7 ברנז'ה מחלקים צל"ש: שאפו על תמונת סלפי מעולה.

הרב רפי פרץ החלים מקורונה
הרב רפי פרץ החלים מקורונהצילום: ללא

סגן ראש העיר ירושלים אריה קינג ואשתו יסכה ליוו השבוע לחופה את בנם יהונדב חיים, שנשא לאישה את תאיר מרים למשפחת חלמיש . מזל טוב! את החופה ערך הרב שמואל אליהו, והזמר 'בוצר' הקדיש להם את שירו 'ציון'. שליש גן עדן: את החלק בגן עדן תקבל השדכנית הגדולה בישראל, תנועת הנוער בני עקיבא. הזוג הטרי הם חניכי אותו השבט בתנועה.

אריה קינג בחתונת בנו
אריה קינג בחתונת בנוצילום: החתן והכלה

העלון גילוי דעת מצרף אליו שחקני חיזוק, 2 אנשי תקשורת מוכרים שיכתבו החל מהשבוע טור בעלון. ברל'ה קרומבי, שיכתוב טור פוליטי, אמר: "אנחנו בתקופה מרתקת. משעמם לא יהיה". אודי טנא, שיכתוב טור אקטואלי, אמר: "השינוים שקרו בתקופה האחרונה בשוק התקשורת מחייבים את כולנו לגלות רוח חדשה". 7 ברנז'ה מאחלים: בהצלחה רבה וכתיבה מהנה.

מימין: ברל'ה קרומבי ואודי טנא
מימין: ברל'ה קרומבי ואודי טנאצילום: באדיבות המצולם

למשפחת פרסומי ישראל יש המון סיבות לחגוג בשבועות האחרונים, הוצאת גיליון 'גילוי דעת' ה-500, וצירוף כותבי טור חדשים לעלון. אך השמחה הגדולה והמזל טוב הגדול הם על הולדת בן לצביקי ואוריה גולדברג, נכד לישראל ורונית גולדברג. לדעת לפני כולם: הברית תתקיים ביקב פסגות החדש בשער בנימין עם המוהל הנודע צמח הירשפלד.

צביקי גולדברג והבן
צביקי גולדברג והבןצילום: באדיבות המצולם

הילה ניסן פרידמן, עורכת 'שביעי' לשעבר וכיום הדוברת החרוצה של יו"ר ימינה ח"כ נפתלי בנט, חגגה השבוע יום הולדת 35. ניסן פרידמן איחלה לעצמה "שנה של בחירות טובות". 7 ברנז'ה מאחלים: שנה של בחירות טובות אך לא של בחירות.

ח"כ נפתלי בנט והילה ניסן פרידמן
ח"כ נפתלי בנט והילה ניסן פרידמןצילום: באדיבות המצולמת

רב קהילת אהבת ציון ברמת בית שמש, הרב מנחם קופרמן ואשתו מיכל, חגגו השבוע בת מצווה לבתם רוני קופרמן. אורח מיוחד שהשתתף באירוע הוא הקריקטוריסט הסרוג שלומי צ'רקה שצייר אנקדוטות מדרשת בת המצווה של רוני. 7 ברנז'ה מאחלים: מזל טוב! לתורה, לחופה ולמעשים טובים.

מימין: הרב מנחם קופרמן, רוני קופרמן ושלומי צ'רקה
מימין: הרב מנחם קופרמן, רוני קופרמן ושלומי צ'רקהצילום: 7 ברנז'ה

עדיאל בר-שלום, מנהל כפר הנוער הדתי-לאומי "נווה עמיאל" שבעמק יזרעאל, נבחר על ידי הפורום הציבורי 'כפרי הנוער והפנימיות בישראל' להיות איש החודש. השיקולים מאחורי בחירתו: בר שלום נבחר לאיש החודש לאחר שבחר לתרום כליה לאדם זר שאינו מכיר.

עדיאל בר שלום (משמאל) עם האדם לו תרם כליה
עדיאל בר שלום (משמאל) עם האדם לו תרם כליהצילום: הפורום הציבורי כפרי הנוער והפנימיות בישראל

כוח סרוג: סגן ומ"מ יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית, יעקב חגואל, נפגש עם השרה לעניינים אסטרטגיים, אורית פרקש-הכהן, ודן עימה באתגרים העומדים בפני העם היהודי בישראל ובתפוצות. ועכשיו לביזנס: הם סיכמו על מספר שיתופי פעולה בין ההסתדרות הציונית העולמית והמשרד לעניינים אסטרטגיים סביב המאבק באנטישמיות ובתנועות החרם על ישראל.

השרה אורית פרקש הכהן ויעקב חגואל
השרה אורית פרקש הכהן ויעקב חגואלצילום: ההסתדרות הציונית העולמית

לרגל יום השנה לרצח רנה שנרב, יצאו נוער לוד והקימו דוכנים ברחבי העיר בהם חילקו צמידים, חולצות ושאר חומרים המעודדים ללכת בדרכה של רנה. עמותת קול רנה שהוקמה לזכרה יצאה בשנה האחרונה במספר מיזמים. אחד מהם הוא 'זמן רנה' במסגרתו מתקינים המשתתפים אפליקציה על הטלפון שלהם, הסופרת כמה זמן ביום הם הצליחו להשאיר את המסך כבוי. אהבנו: בשיתוף עיריית לוד חולקו בדוכנים כרטיסי גירוד עליהם תכונה של רנה שמקבל הכרטיס צריך להשתדל לקיים אותה.

נוער לוד בדוכנים לזכר רנה שנרב
נוער לוד בדוכנים לזכר רנה שנרבצילום: קול רנה

בפגישה מיוחדת של "פרויקטור" הקורונה, פרופ' רוני גמזו, בעיריית ירושלים נצפו מספר סרוגים בכירים. לצד ראש העיר ירושלים משה ליאון נצפו סא"ל (במיל') שלום אייזנר, פרויקטור הקורונה של ירושלים וכן, סגן מפקד מד"א ירושלים, אבי חובב. 7 ברנז'ה מקווים: רק בריאות לתושבי ירושלים, מדינת ישראל והעולם כולו.

שלום אייזנר
שלום אייזנרצילום: חזקי ברוך
אבי חובב
אבי חובבצילום: חזקי ברוך

נתי עטר, עורך 'המהדורה המרכזית' ברדיו קול ברמה הודיע על סיום תפקידו לאחר חמש שנים, ויחל לשמש כדובר ח"כ ינון אזולאי מסיעת ש"ס.

---

הייתם באירוע מעניין? מפגש שכדאי לכולם לדעת עליו? רוצים לעדכן על מינוי חדש או פפארצי מגזרי? עדכנו אותנו במייל [email protected] ונפרסם לכולם באתר ערוץ 7.