הנשיא ריבלין הזמין את מנהיג איחוד האמיריות לביקור בירושלים

נשיא המדינה שלח איגרת ליורש העצר של איחוד האמיריות והזמינו לבקר בירושלים: "מלא תקווה שההסכם בין המדינות יצעיד את האזור קדימה"

רפאל לוי , כ"ז באב תש"פ

נשיא המדינה ראובן ריבלין
נשיא המדינה ראובן ריבלין
מתוך הוידאו

נשיא המדינה, ראובן ריבלין, שלח היום (שני) איגרת ליורש העצר של איחוד האמירויות, מוחמד בן זיאד והזמין אותו לבקר בירושלים

"שיגרתי אגרת ליורש העצר, מוחמד בן זיאד, והזמנתי אותו לביקור בירושלים. אני מלא תקווה שההסכם המתגבש בין מדינותינו, יסייע לבניין וחיזוק האמון בינינו לבין עמי האזור, אמון שיקדם את ההבנה בין כולנו, יצעיד את אזורנו קדימה, יביא לרווחה כלכלית ויספק שגשוג ויציבות לתושבי המזרח התיכון", כתב הנשיא ברשתות החברתיות.

באיגרתו ליורש העצר כתב ריבלין:

"בימים הרי גורל אלו מנהיגות נבחנת באומץ שלה וביכולתה להיות פורצת דרך ומרחיקת ראות.

ההסכם המתגבש בין מדינותינו בתיווכו של נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, והממשל האמריקאי, אשר ייחתם בקרוב, אינשאללה, בהובלתך ובהנהגתך ובתאום מלא והדדי עם ראש ממשלת ישראל, מר בנימין נתניהו, הוא אבן דרך אסטרטגית לקראת תהליכים חדשים באזורינו.

אני מלא תקווה שצעד זה יסייע לבניין וחיזוק האמון בינינו לבין עמי האזור, אמון שיקדם את ההבנה בין כולנו. אמון כזה, כפי שהוכחת במעשה הנעלה והאמיץ, יצעיד את אזורנו קדימה ויביא לרווחה כלכלית ויספק שגשוג ויציבות לתושבי המזרח התיכון כולו.

אין לי ספק כי הדורות הבאים יעריכו את האופן שבו אתם, ההנהגות האמיצות והנבונות, התנעתם מחדש את השיח על שלום, אמון, דיאלוג בין עמים ודתות, שיתוף פעולה ועתיד מבטיח.

אני מקווה שצעד זה ישמש כמגדלור ויפרוץ את הדרך למדינות נוספות גם כן.

בשמי ובשם העם בישראל אני מנצל את ההזדמנות להפנות לכבודו הזמנה לביקור בישראל ובירושלים ולהיות אורחנו המכובד."